ViewSonic ViewPad 7 oficjalnie. Mały tablet czy duża komórka? - Tabletowo.pl

ViewSonic ViewPad 7 oficjalnie. Mały tablet czy duża komórka?

Tabletowo.pl ViewSonic ViewPad 7 oficjalnie. Mały tablet czy duża komórka? Nowości

Firma ViewSonic oficjalnie zaprezentowała swój tablet internetowy. ViewPad 7, bo o nim mowa, przedstawiany jest przez producenta jako pierwsze urządzenie tego typu działające pod kontrolą Androida z pełną funkcjonalnością telefonu komórkowego.

Najważniejsze dane techniczne modelu to przede wszystkim pojemnościowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali (480 x 800 pikseli) z obsługą multitouch, kamerka do połączeń wideo, aparat o rozdzielczości 3 Mpix, 3G, slot kart SIM oraz Bluetooth.

Specyfikacja ViewPad 7 zawiera także akcelerometr, procesor o taktowaniu 600MHz, slot kart microSD (do 32GB), WiFi, port USB, a także GPS. Urządzenie pracuje na Google Androidzie w wersji 2.2 Froyo.

ViewSonic zaprezentuje swoje najnowsze dziecko podczas zbliżających się wielkimi krokami targów IFA 2010 w Berlinie. ViewPad 7 ma się pojawić na półkach sklepowych w październiku bieżącego roku w cenie nieprzekraczającej 350 funtów brytyjskich.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona