Leader-intl G10 z Androidem 1.6. Chińczyk z niezwykłym panelem - Tabletowo.pl
Ważne

Leader-intl G10 z Androidem 1.6. Chińczyk z niezwykłym panelem

Tabletowo.pl Leader-intl G10 z Androidem 1.6. Chińczyk z niezwykłym panelem Chińskie Nowości

Kolejny zwykły dzień, kolejny chiński tablet pojawia się na rynku. Tym razem jest to Leader-intl G10 kontrolowany przez system operacyjny Google Android w wersji 1.6. Co ciekawe, producent obiecuje możliwość aktualizacji mobilnej platformy do edycji 2.1 lub nawet 2.2. Problem tylko, że na razie nie wiadomo kiedy będzie ona dostępna – prawdopodobnie w październiku.

Dane techniczne modelu to przede wszystkim procesor Marvell PXA166 o częstotliwości taktowania 800MHz z 256MB RAM i 1GB pamięci wewnętrznej. Najważniejszy w całym tablecie ekran dotykowy ma przekątną 7-cali i pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Pozostałe dane ze specyfikacji zawierają między innymi WiFi, 3,5 mm wyjście słuchawkowe, kamerkę 0,3 Mpix oraz baterię o pojemności 2400 mAh, która ma pracować maksymalnie przez 5-6 godzin.

Może specyfikacja tego tabletu nie zachwyca, ale za to jego tylni panel owszem. Spójrzcie sami:

Tabletowo.pl Leader-intl G10 z Androidem 1.6. Chińczyk z niezwykłym panelem Chińskie Nowości

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona