Sinotech dokłada swoje trzy grosze, czyli tablet z Androidem 2.1 - Tabletowo.pl

Sinotech dokłada swoje trzy grosze, czyli tablet z Androidem 2.1

Tabletowo.pl Sinotech dokłada swoje trzy grosze, czyli tablet z Androidem 2.1 Chińskie Nowości

Kolejny dzień przynosi kolejne wiadomości na temat nowych tabletów internetowych pojawiających się na rynku. Przyszła pora na chińskie urządzenie firmy Sinotech działające pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

Jak na chińskie tablety przystało, także i w tym urządzeniu spodziewaliłmy się Androida w jednej ze starszych edycji – 1.5 lub ewentualnie 1.6. Okazuje się jednak, że model ten bazuje na mobilnej platformie Google w wersji 2.1.

Sercem Sinotech jest Telechips 8902 o częstotliwości taktowania 800 MHz z 256MB RAM i 4GB pamięci wewnętrznej. Na jego pokładzie znajdziemy WiFi, baterię o pojemności 1300 mAh, dotykowy ekran rezystancyjny o przekątnej 7-cali (WVGA – 800 x 480 pikseli), wyjście HDMI pozwalające na oglądanie wideo w jakości Full HD na ekranie telewizora oraz slot kart microSD (do 16GB). Opcjonalnie tablet może być wyposażony także w moduł GPS.

Tablet Sinotech prawdopodobnie będzie dostępny w sprzedaży wyłącznie w Chinach. Jego cena nie została ujawniona.

Tabletowo.pl Sinotech dokłada swoje trzy grosze, czyli tablet z Androidem 2.1 Chińskie Nowości   Tabletowo.pl Sinotech dokłada swoje trzy grosze, czyli tablet z Androidem 2.1 Chińskie Nowości

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona