Dell Streak w przedsprzedaży za 500 dolarów - Tabletowo.pl
Ważne

Dell Streak w przedsprzedaży za 500 dolarów

Tabletowo.pl Dell Streak w przedsprzedaży za 500 dolarów Ciekawostki Nowości

Na amerykański rynek wszedł właśnie nowy tablet od Della – model Streak. Warto mu się przyjrzeć zwłaszcza, że niedługo może zawitać także na polski rynek.

Niewielkie urządzenie z ekranem o przekątnej 5 cali i rozdzielczości zaledwie 800×480 pikseli skrywa procesor Snapdragon 8250 firmy Qualcomm o taktowaniu 1Ghz, który do dyspozycji ma 512MB pamięci operacyjnej (oraz drugie tyle pamięci ROM). Do tego wbudowany moduł 3G pozwala na korzystanie z funkcji telefonu komórkowego.

Jest tu również kamerka o rozdzielczości 5 megapikseli. Nad działaniem sprzętu pieczę sprawuje system Android. Pamięć dostępną dla użytkownika rozszerzymy za pomocą kart microSD o pojemności 16GB lub 32GB. Urządzenie będzie rarytasem dla fanów przenośnych multimediów, bowiem obsługuje chyba wszystkie popularne formaty audio.

Cena w przedsprzedaży w USA wynosi około 500 dolarów, więc po wejściu na rynek będzie zapewne wyższa. Ile sprzęt kosztować może w Polsce i kiedy się tu pojawi – obecnie nie wiadomo.

Recenzownia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona