HP potwierdza: trwają prace udoskonalające tablet Slate 500 - Tabletowo.pl

HP potwierdza: trwają prace udoskonalające tablet Slate 500

Tabletowo.pl HP potwierdza: trwają prace udoskonalające tablet Slate 500 Nowości

Wczorajszego ranka, gdy dowiedzieliśmy się, że na oficjalnej stronie HP pojawił się pierwszy tablet internetowy, nie ukrywałam zdziwienia. Pewnie jak wielu z Was miałam nadzieję, że urządzenie już wkrótce pojawi się na rynku. Niestety, na tą chwilę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Firma HP potwierdziła, iż przygotowuje się do prezentacji tabletu HP Slate 500, działającego pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7. Przedstawiciele producenta stwierdzili jednak, że do jego wprowadzenia na rynek jeszcze musi minąć sporo czasu. Dlaczego?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Urządzenie jeszcze nie jest gotowe. HP cały czas je udoskonala i pracuje nad nim tak, by ostateczna jego wersja spełniała wszystkie wymagania nawet najbardziej wybrednych potencjalnych użytkowników.

Wciąż nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać oficjalnej prezentacji tabletu HP Slate 500. Biorąc pod uwagę determinację producenta, miejmy nadzieję, że odbędzie się ona już niedługo, a produkt pojawi się w sprzedaży jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona