Koncept iPad Camera Case, czyli czego producent nie dał, zrobimy sobie sami - Tabletowo.pl
Ważne

Koncept iPad Camera Case, czyli czego producent nie dał, zrobimy sobie sami

Tabletowo.pl Koncept iPad Camera Case, czyli czego producent nie dał, zrobimy sobie sami Akcesoria Apple Nowości

Jak wszyscy dobrze wiemy, Apple w swoim rewolucyjnym (rewelacyjnym swoją drogą…) tablecie zapomniało o jednej, dość przydatnej funkcji. Mowa oczywiście o aparacie, który – bądź, co bądź – czasem się przydaje, a najczęściej w niespodziewanych momentach. Chociażby właśnie dlatego warto by mieć tą funkcjonalność w iPadzie.

Ale skoro koncern z Cupertino o to nie zadbał, użytkownicy postanowili wymyślić zastępcze rozwiązanie we własnym zakresie. Tak właśnie powstał koncept iPad Camera Case, który widzicie na zdjęciach w tym poście. Jego autorem jest Chet Rosales.

Co prawda jestem pewna, że przyszłe generacje tabletu Apple będą wyposażone w kamerki internetowe, jednak na ten moment pomysł Rosalesa wydaje się być bardzo trafiony. Pozwala on na bardzo proste dodanie aparatu do iPada. Spójrzmy:

Tabletowo.pl Koncept iPad Camera Case, czyli czego producent nie dał, zrobimy sobie sami Akcesoria Apple Nowości

Aparat znajduje się w rogu i można go obracać dowolnie do przodu lub do tyłu, w zaleśności od potrzeb. Zejdźmy jednak na ziemię, obecnie jest to jedynie koncept.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona