Witstech A81-E - dwusystemowy tablet za 630 złotych - Tabletowo.pl

Witstech A81-E – dwusystemowy tablet za 630 złotych

Tabletowo.pl Witstech A81-E - dwusystemowy tablet za 630 złotych Chińskie Nowości

Najnowsze urządzenie firmy Witstech jest bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy są niezdecydowani odnośnie systemu operacyjnego, pod kontrolą którego ma działają ich tablet internetowy. A81-E zaspokaja wszystkich. A to za sprawą tego, że jest dwusystemowy.

Możemy w jednej chwili korzystać z niego pod kontrolą Androida 2.1, by chwilę później pracować w oparciu o Windows CE 6.0. System, z którego chcemy w danej chwili korzystać, wybieramy podczas włączania systemu.

Specyfikacja Witstech A81-E to przede wszystkim procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu 800MHz, 256MB RAM oraz 2GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz WiFi. Sprzęt oferuje również baterię o pojemności 3000 mAh.

Chińskie urządzenia mają to do siebie, że w większości nie wchodzą do sprzedaży w krajach poza granicami Chin. Tym razem ma być inaczej. Tablet Witstech A81-E w pierwszej kolejności trafią na półki sklepowe w swoim rodzimym kraju, natomiast wkrótce ma się pojawią także w USA. To nam daje nadzieję, że i u nas będzie można go kiedyś kupić.

Cena Witstech A81-E wynosi 200 dolarów, czyli ok. 630 złotych. Jak na dwusystemowy tablet to raczej niedrogo.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona