Witstech A81-E – dwusystemowy tablet za 630 złotych
Ważne

Witstech A81-E – dwusystemowy tablet za 630 złotych

Witstech A81-E

Najnowsze urządzenie firmy Witstech jest bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy są niezdecydowani odnośnie systemu operacyjnego, pod kontrolą którego ma działają ich tablet internetowy. A81-E zaspokaja wszystkich. A to za sprawą tego, że jest dwusystemowy.

Możemy w jednej chwili korzystać z niego pod kontrolą Androida 2.1, by chwilę później pracować w oparciu o Windows CE 6.0. System, z którego chcemy w danej chwili korzystać, wybieramy podczas włączania systemu.

Specyfikacja Witstech A81-E to przede wszystkim procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu 800MHz, 256MB RAM oraz 2GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz WiFi. Sprzęt oferuje również baterię o pojemności 3000 mAh.

Chińskie urządzenia mają to do siebie, że w większości nie wchodzą do sprzedaży w krajach poza granicami Chin. Tym razem ma być inaczej. Tablet Witstech A81-E w pierwszej kolejności trafią na półki sklepowe w swoim rodzimym kraju, natomiast wkrótce ma się pojawią także w USA. To nam daje nadzieję, że i u nas będzie można go kiedyś kupić.

Cena Witstech A81-E wynosi 200 dolarów, czyli ok. 630 złotych. Jak na dwusystemowy tablet to raczej niedrogo.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona