Tablet Sinchun Saycool UMPC891 z Windows XP - Tabletowo.pl

Tablet Sinchun Saycool UMPC891 z Windows XP

Tabletowo.pl Tablet Sinchun Saycool UMPC891 z Windows XP Chińskie Nowości

Kolejne chińskie cacko, tym razem dostępne w wielu kolorach, co raczej poważniejszym tabletom internetowym się nie zdarza. Sinchun Saybool UMPC891 można kupić w następujących barwach: czarnej, czerwonej, różowej, białej i srebrnej. Na szczęście istnienie wielu wersji kolorystycznych tabletu nie jest jego jedynym atutem.

Urządzenie zostało wyposażone w procesor Intel Atom N270 o taktowaniu 1,6GHz, 16GB pamięci wewnętrznej oraz 1GB DDR2. Co więcej, produkt Sinchun może się pochwalić także baterią o pojemności 2500 mAh.

Tabletowo.pl Tablet Sinchun Saycool UMPC891 z Windows XP Chińskie Nowości

8,9-calowy, rezystancyjny ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, obsługujący multitouch, WiFi, Bluetooth, 3G, trzy porty USB, wyjście VGA, kamerka internetowa o rozdzielczości 0,3 Mpix lub 1,3 Mpix (do wyboru) to pozostałe dane ze specyfikacji modelu.

Tablet Sinchun Saybool UMPC891 ważący kilogram, ma wymiary 25 x 16,8 x 2,13 cm. System operacyjny, pod kontrolą którego działa urządzenie, to Windows XP. Co ciekawe, może również działać na Windows 7 lub Linux.

Cena tabletu nie jest znana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona