TCL Touchlife - Android kluczem do sukcesu? - Tabletowo.pl
Ważne

TCL Touchlife – Android kluczem do sukcesu?

Tabletowo.pl TCL Touchlife - Android kluczem do sukcesu? Chińskie Nowości

Chińska firma TCL, znana przede wszystkim z produkcji telewizorów, przedstawiła swój pierwszy tablet internetowy. Jest nim urządzenie o nazwie Touchlife, które jest jedną z tanich alternatyw iPada. Produkt TCL zasługuje na uwagę przede wszystkim dzięki platformie, na której zostało oparte. Jest nią Android, cieszący się w ostatnim czasie wielką popularnością.

Specyfikacja TCL Touchlife to przede wszystkim dotykowy ekran LED WVGA o przekątnej 4,8-cala, wyświetlający obraz w jakości HD (720p), procesor Rockchip RK2808, 3,5 mm wyjście słuchawkowe, Bluetooth oraz WiFi. Jak już wspomniałam, tablet jest kontrolowany przez Androida. Jest to niestety jedna ze starszych jego wersji – 1.6.

Urządzenie, jak widzicie na zdjęciach, prezentuje się bardzo elegancko, przez co może się spodobać wielu potencjalnym klientom. Dodatkowym atutem produktu jest także bateria, która – według producenta – ma trzymać do 5 godzin odtwarzania wideo lub do 7 dni w trybie czuwania.

Cena TCL Touchlife nie została ujawniona. Pojawiły się jednak pierwsze informacje, że będzie wynosić ok. 150 dolarów.

Tabletowo.pl TCL Touchlife - Android kluczem do sukcesu? Chińskie Nowości   Tabletowo.pl TCL Touchlife - Android kluczem do sukcesu? Chińskie Nowości   Tabletowo.pl TCL Touchlife - Android kluczem do sukcesu? Chińskie Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona