Trwają prace nad tabletem "BlackTab" Research in Motion - Tabletowo.pl

Trwają prace nad tabletem „BlackTab” Research in Motion

Tabletowo.pl  Trwają prace nad tabletem "BlackTab" Research in Motion Nowości Plotki / Przecieki

Tabletowe szaleństwo trwa w najlepsze. iPad w ostatnich dniach nieoficjalnie pojawił się w sprzedaży w Polsce w sieci sklepów Vobis. Zanim się to jednak stało, zyskał wielką popularność na całym świecie. Research in Motion, firma zajmująca się produkcją smartfonów BlackBerry, zaczęła zazdrościć Apple. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku na rynku pojawi się tablet RIM.

Kanadyjski producent dotychczas nie podbił rynku żadnym swoim urządzeniem. Co prawda smartfony BlackBerry cieszą się wielką sympatią zwłaszcza wśród biznesmenów, ale nie są to produkty, które sprzedają się w ilości milionów sztuk na całym świecie. RIM chce to zmienić. Chce podbić rynek interesującym gadżetem, który każdy będzie chciał wypróbować i później kupić.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że tablet RIM ma być typowo multimedialnym urządzeniem. Nic więc dziwnego, że będzie można na nim odtwarzać filmy, muzykę, oglądać zdjęcia, surfować po internecie, czytać książki elektroniczne, itp. Z pierwszym plotek można się dowiedzieć, że ma być wyposażony w 8,9-calowy ekran dotykowy i 3G.

BlackTab, bo tak właśnie ma się nazywać urządzenie RIM, ma mieć na pokładzie 4GB pamięci wewnętrznej oraz aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Problem pozostaje jedynie w jego wyjątkowości – czy będzie w nim coś takiego, co przyciągnie do niego wiele tysięcy klientów?

Urządzenie ma się pojawić w sprzedaży w grudniu bieżącego roku.

HomeLab

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona