200GB w chmurze za darmo dla użytkowników tabletów Prestigio (na rok) - Tabletowo.pl

200GB w chmurze za darmo dla użytkowników tabletów Prestigio (na rok)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 200GB w chmurze za darmo dla użytkowników tabletów Prestigio (na rok) Aplikacje Nowości

Mając do wyboru kilka tabletów o tych samych parametrach w podobnych cenach trudno zdecydować się na jeden konkretny (swoją drogą, ciekawe jakim kryterium się kierujecie w takich przypadkach – marką?). Nic więc dziwnego, że zaczęli to dostrzegać rynkowi gracze, którzy postanowili oferować nam różnego rodzaju wartość dodaną. W przypadku Prestigio jest to 200GB darmowej przestrzeni w chmurze MultiCloud, której dostawcą jest SurDoc.

Marka poinformowała, że od bieżącego miesiąca na każdym tablecie MultiPad i smartfonie MultiPhone będzie preinstalowana aplikacja MultiCloud. Aby zacząć z niej korzystać będzie wystarczyło założyć konto z poziomu programu na swoim urządzeniu lub za pośrednictwem strony internetowej prestigioplaza.com w zakładce „My Prestigio”.

Prestigio daje 200GB darmowej, wirtualnej przestrzeni na wszelkiego rodzaju dokumenty, multimedia i pozostałe pliki na rok. Nie są znane koszty, które trzeba będzie ewentualnie ponosić po upłynięciu tego terminie, jeśli dalej będziemy chcieli korzystać z usługi.

Warto jeszcze zaznaczyć, że MultiCloud korzysta z metody zabezpieczenia plików TruPrivacy, która umożliwia użytkownikowi dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego. Co się z tym wiąże? Jak informuje Prestigio:

To gwarancja 100% prywatności. Dostęp do plików ma tylko użytkownik – żadna nieuprawniona osoba, haker przejmujący kontrolę nad serwerem, pracodawca czy nawet rządowa agenda nie ma możliwości dostania się do zasobów chmury.

Tabletowo.pl 200GB w chmurze za darmo dla użytkowników tabletów Prestigio (na rok) Aplikacje Nowości

ź: Prestigio

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona