Oto 20 finalistów Google’s European Indie Games Contest | Tabletowo.pl

Oto 20 finalistów Google’s European Indie Games Contest

Dołącz do dyskusji 0

Google przedstawiło finalistów konkursu na najlepszą europejską grę indie. Konkurs rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku. Twórcy z 15 krajów rywalizują swoimi grami o nagrody od Google, w tym o polecenie ich produkcji na pierwszej stronie sklepu Google Play oraz zaproszenia na ważne wydarzenia branżowe.

Po otrzymaniu ponad 1000 zgłoszeń, Google wybrało 20 finalistów, którzy będą mogli zaprezentować swoje dzieła podczas finałowej imprezy w Saatchi Gallery w Londynie, 16 lutego. Tam obecni będą mogli głosować na 10 faworytów. Głos ludu zdecyduje więc o o odpadnięciu z zawodów 10 uczestników konkursu. Następnie zespół ekspertów wybierze spośród pozostałej dziesiątki laureatów głównych nagród.

Większość z gier kandydujących do tytułu Best Google’s European Indie Game można pobrać już od jakiegoś czasu ze sklepu Google Play. Oto one:

 1. Blind Drive (wkrótce w sklepie)
 2. Causality (wkrótce w sklepie)
 3. Crap! I’m Broke: Out of Pocket
 4. Egz
 5. Ellipsis
 6. Gladiabots (wkrótce w sklepie)
 7. Happy Hop: Kawaii Jump (wkrótce w sklepie)
 8. Hidden Folks (wkrótce w sklepie)
 9. Lichtspeer (wkrótce w sklepie)
 10. Lost in Harmony
 11. Mr Future Ninja (wkrótce w sklepie)
 12. Paper Wings
 13. PinOut
 14. Power Hover
 15. Reigns
 16. Rusty Lake: Roots
 17. Samorost 3
 18. The Battle of Polytopia
 19. twofold inc.
 20. Unworded (wkrótce w sklepie)

Niektóre z tych tytułów na pewno będziecie kojarzyć, na przykład trzecią część Samorosta, Lost in Harmony czy Paper Wings. Inne możecie widzieć po raz pierwszy. Dlaczego ich nie wypróbować?

Jeśli tak się składa, że 16 lutego będziecie w Londynie, dysponując kilkoma wolnymi godzinami, można zarejestrować się jako uczestnik gali finałowej Google. Będzie można spotkać się z twórcami, przetestować ich gry, głosować na ich dzieła i spędzić czas z różnymi ekspertami branży, i deweloperami tworzącymi gry indie.

źródło: AndroidAuthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona