20-calowy tablet z ekranem 4K i Windows 8 od Panasonic (aktualizacja) | Tabletowo.pl

20-calowy tablet z ekranem 4K i Windows 8 od Panasonic (aktualizacja)

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli 27 cali w Lenovo IdeaCentre Horizon Table PC, jak również 24 cale w ViewSonic VSD240, to dla Was troszkę za dużo, to mam nieco mniejszy, aczkolwiek z uwagi na zastosowaną rozdzielczość równie imponujący sprzęt.

Podczas konferencji prasowej zwołanej przez Panasonic, jeden z przedstawicieli japońskiego koncernu zaprezentował światu 20-calowy tablet pracujący pod kontrolą systemu Windows 8. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie zastosowana przez producenta rozdzielczość wyświetlacza, która wynosi 4096 x 2304 piksele. Wszak UltraHD (4K) króluje na tegorocznych targach CES w Las Vegas, jednak do tej pory zagościła jedynie na telewizorach.

Jak donoszą redaktorzy serwisu Engadget, 20-calowy tablet firmy Panasonic może się pochwalić doskonałymi kątami widzenia, natomiast według CNET, urządzenie oferuje rozwiązania w chmurze, dzięki którym możliwe jest edytowania zdjęć i innych treści za pomocą precyzyjnego rysika lub palca, a następnie zsynchronizowanie zmian online.

Niestety na chwilę obecną to jedyne informacje, jakimi dysponuję. Niemniej redaktorzy wspomnianych powyżej serwisów zapowiedzieli, iż postarają się uzyskać więcej szczegółów dotyczących naszego tytułowego bohatera, toteż jeśli sprzęt Was zainteresował, śledźcie z uwagą Tabletowo.pl.

AKTUALIZACJA

Firma Panasonic przedstawiła szczegóły dotyczące 20-calowego tabletu 4K. Pełną specyfikację techniczną znajdziecie w poniższej tabeli.

Firma Panasonic zdobyła zaufanie klientów z różnych branż dzięki wytrzymałym laptopom Toughbook oraz notebookom Let’s Note. Pomogły one zwiększyć efektywność i wydajność pracy w trudnych warunkach eksploatacji, w których tego rodzaju urządzenia IT były rzadko spotykane. Wykorzystując te osiągnięcia, firma Panasonic będzie chciała wprowadzić tablet 4k do sprzedaży na całym świcie i zaproponować odbiorcom zupełnie nową wartość.

źródło, źródło, Panasonic

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona