2 sierpnia Motorola zaprezentuje swoje pierwsze smartfony z notchem. Czekamy na Moto Z3 i One Power | Tabletowo.pl

2 sierpnia Motorola zaprezentuje swoje pierwsze smartfony z notchem. Czekamy na Moto Z3 i One Power

Dołącz do dyskusji 0

W czwartek 2 sierpnia, w kwaterze głównej Motoroli w Chicago odbędzie się konferencja, podczas której producent zamierza zaprezentować nowe urządzenia. Co prawda firma nie zdradziła, co to będą za sprzęty, ale nie spodziewamy się niczego innego jak nowego flagowego smartfona, Moto Z3, oraz pierwszego przedstawiciela nowej linii Motoroli – One Power. 

W gruncie rzeczy do tej pory myśleliśmy, że na premierze ujrzymy tylko dwa nowe modele smartfonów, ale wieść niesie, że 2 sierpnia zostaną zaprezentowane trzy urządzenia: Moto Z3, One Power oraz jego mniejsza wersja, model One. Dowodem na to mają być poniższe przecieki, do których dotarł serwis Android Headlines.

Po lewej: Motorola One, po prawej: Motorola One Power

Różnice są widoczne, choć trzeba odrobinę się wysilić, żeby je dostrzec. Dopóki mamy do czynienia z renderami, trudno orzec, czy są one wiążące – widzimy na przykład minimalną różnicę w wielkości „podbródka” pod ekranem lub nieznacznie wystający aparat główny w przypadku modelu One Power. Wydaje się też, że mamy do czynienia z innym wykończeniem tyłu obudowy, gdzie w One widać szkło, a w One Power… to chyba metal? Plotka mówi, że wersja z „Power” w nazwie dostanie baterię pojemności 3780 mAh. Zresztą komplet danych dotyczących specyfikacji tego urządzenia znajdziecie w tym wpisie.

Motorola One

Ważne jest, że Motorola powyższymi smartfonami otworzy kolejną linię produktów, spod nazwy Android One. Zapewne będą one mogły skorzystać z czystego Androida i szybszych aktualizacji systemu (na co ostatnio niektórzy właściciele Motoroli nieco narzekają).

Wszystko zostanie wyjaśnione na początku sierpnia, chyba, że do tego czasu dotrze do nas więcej przecieków.

Specyfikacja Motoroli One Power potwierdzona. To będzie naprawdę przyzwoity średniak

źródło: Android Headlines przez GSMarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona