Nowe zdjęcia drugiej generacji Samsungów Galaxy A5 i A7 potwierdzają wcześniejsze przecieki - szykują się tańsze wersje flagowego Galaxy S6 | Tabletowo.pl

Nowe zdjęcia drugiej generacji Samsungów Galaxy A5 i A7 potwierdzają wcześniejsze przecieki – szykują się tańsze wersje flagowego Galaxy S6

Dołącz do dyskusji 0

Do każdego przecieku należy podchodzić z pewną dozą ostrożności, ponieważ nie brakuje żartownisiów, wypuszczających do sieci informacje, które nie znajdują potwierdzenia w przyszłości. Nierzadko bowiem zdarza się, że nawet wyglądające na bardzo wiarygodne doniesienia mają niewiele wspólnego z późniejszą rzeczywistością.

Teraz jednak można już w 100% uznać za prawdę, że druga generacja Samsungów z serii A czerpać będzie garściami z designu Galaxy S6. Tym razem wyciekły kolejne zdjęcia przedstawiające Galaxy A5 (2016) oraz premierowe Galaxy A7 (2016), które to udowadniają:

Na fotografiach widać bardzo dokładnie, że kolejna generacja Galaxy A5 i Galaxy A7 (oraz oczywiście Galaxy A3) będzie wręcz klonem Galaxy S6. We wszystkich trzech modelach znajdą się dwie tafle szkła (na przodzie oraz na tyle), przedzielone metalową ramką z charakterystycznymi, plastikowymi wstawkami. Również kształt obiektywu głównego aparatu jest identyczny, jak w Galaxy S6, i podobnie, jak w nim, wystaje trochę ponad obudowę.

Niewiadomą wciąż pozostaje czy Samsung zdecyduje się na zatopienie czytnika linii papilarnych w klawiszu pod wyświetlaczem. Myślę jednak, że i bez tego nowe Galaxy z serii A staną się bardzo pożądanymi propozycjami wśród klientów – głównie ze względu na podobieństwo do flagowego Galaxy S6.

Źródło: anzhuo

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona