15 mln phabletów Xiaomi Redmi Note w przedsprzedaży | Tabletowo.pl

15 mln phabletów Xiaomi Redmi Note w przedsprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

gsmarena_001

Zazwyczaj to Samsung chwali się kolejnymi milionami i pobitymi rekordami sprzedaży swoich urządzeń. Jednak tym razem godnym uznania jest fakt, że 15 mln osób zamówiło w przedsprzedaży za tani phablet Xiaomi Redmi Note.

W marcu bieżącego roku producent szczycił się, że w 34 minuty swoich nabywców znalazło 100 tysięcy phabletów Redmi Note. Teraz Xiaomi ma kolejny powód do zadowolenia. Szczególnie, że mowa o wersji, która nie obsługuje europejskich częstotliwości. Na ten wariant nadal trzeba czekać.

Xiaomi Redmi Note kosztuje 161 dolarów, czyli za niespełna 500 zł klient otrzymuje urządzenie mające 5,5″ ekran o rozdzielczości HD. Do tego 8-rdzeniowy procesor współpracujący z 2 GB pamięci RAM. Ponad to aparat ma matrycę 13 Mpix, a bateria pojemność 3200 mAh.

15 mln to liczba lepsza od połączonej sprzedaży iPhone’a 5C i 5S (9 mln w pierwszy weekend) oraz Samsunga Galaxy S5, w dniu premiery. Owa liczba zamówień potwierdza tylko, jak chłonny jest rynek chiński oraz jakie zainteresowanie jest rodzimą marką dla Azjatów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona