13,3-calowy Archos Arnova FamilyPad wyceniony na 299 euro. Premiera w grudniu - Tabletowo.pl

13,3-calowy Archos Arnova FamilyPad wyceniony na 299 euro. Premiera w grudniu

Tabletowo.pl 13,3-calowy Archos Arnova FamilyPad wyceniony na 299 euro. Premiera w grudniu Nowości

Jeżeli 7”, 8”, 9”, a nawet 10,1” to dla Was za mało i szukacie domowego centrum rozrywki dla całej rodziny, Archos Arnova FamilyPad jest produktem dla Was. Jak wynika z dokumentów dostarczonych komisji FCC w sierpniu i informacji opublikowanych na stronach sklepów, jego specyfikacja obejmuje pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 13,3” i rozdzielczości 1440 x 900 pikseli, pamięć NAND 16GB, aparat fotograficzny, wyjście HDMI, czytnik kart microSD, port USB z funkcją USB-host, złącze audio 3,5 mm i akumulator 10500 mAh. Mózgiem FamilyPada ma być jednordzeniowy procesor Allwinner A10 ARM Cortex-A8, a systemem operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Jak widać, parametry techniczne nie powalają na kolana. Jak donosi serwis Arc Tablet, 13,3-calowy tablet został wyceniony na 299 euro, czyli 1225 złotych bez dodatkowych opłat i podatku. Więcej informacji o FamilyPadzie pojawi się pod koniec bieżącego miesiąca.

Jeżeli interesuje Was temat ogromnych „dachówek” z Androidem, wiecie, że ciekawszą, lecz droższą alternatywą dla Archosa Arnova FamilyPada jest Toshiba Excite 13.3 z ekranem o takiej samej przekątnej o rozdzielczości 1600 x 900, czterordzeniowym procesorem Nvidia Tegra 3, 1GB RAM, aparatem cyfrowym 5 Mpix, kamerą internetową 2 Mpix, odbiornikiem GPS, Bluetooth i czytnikiem kart SD.

via Arc Tablet

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona