12 października będzie można kupić OnePlus Two bez zaproszenia | Tabletowo.pl

12 października będzie można kupić OnePlus Two bez zaproszenia

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus znany jest przede wszystkim z nazywania swoich smartfonów mianem „zabójców flagowców” oraz z (kuriozalnego moim zdaniem) systemu zaproszeń, tylko dzięki którym można wejść w posiadanie wybranego modelu. Na szczęście już 12 października będzie można ominąć tę niedogodność i „normalnie” kupić OnePlus Two.

Nowa generacja „zabójcy flagowców” zadebiutowała na rynku 28 lipca. Spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, o czym świadczy fakt, że tylko w ciągu trzech dni liczba osób, które ustawiły się w kolejce po OnePlus Two, przekroczyła milion.

Jak wspomniałem na początku, 12 października nie będzie potrzebne Wam zaproszenie, jeśli skusicie się na zakup najnowszego modelu. Promocja rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa tylko przez 60 minut. Jednorazowo można zamówić maksymalnie dwie sztuki. Jednak liczba zamówień, jakie może złożyć jedna osoba, jest nieograniczona.

Producent spodziewa się sporego zainteresowania i zastrzega, że czas realizacji ze względu na dużą liczbę zamówień może się wydłużyć. Podczas zakupów na stronie pojawi się przewidywany czas dostawy. Osoby, które posiadają zaproszenie i 12 października zdecydują się na zakup OnePlus Two, mogą wyłączyć promocję i wykorzystać posiadany kupon. Dzięki temu ich zamówienie zostanie zrealizowane szybciej, niż przy wyborze opcji bez zaproszenia.

Jedynym mankamentem ww. promocji jest fakt, że obecnie na polskiej stronie OnePlus dostępny jest model Two tylko w konfiguracji 4 GB RAM + 64 GB wbudowanej pamięci za 1699 zł. Być może do poniedziałku zapasy zostaną uzupełnione o wariant z 3 GB RAM + 16 GB pamięci wewnętrznej za 1449 zł.

Jednocześnie przypominam o zbliżającej się premierze OnePlus X, która już niedługo!

Źródło: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona