12 minut z Asusem Eee Pad Transformer Prime (wideo). Zamieszanie z datą premiery trwa dalej - Tabletowo.pl

12 minut z Asusem Eee Pad Transformer Prime (wideo). Zamieszanie z datą premiery trwa dalej

Tabletowo.pl 12 minut z Asusem Eee Pad Transformer Prime (wideo). Zamieszanie z datą premiery trwa dalej Nowości

Odnoszę wrażenie, że w Asusie jest jeden wielki bałagan. Ledwie wczoraj informowaliśmy, że przedstawiciel producenta zdradził datę dostępności najnowszej hybrydy redaktorom NetbookNews – 1.12.2011 na rodzimym rynku (Tajwan), 8.12.2011 – w USA, w styczniu – w Europie. Okazuje się jednak, że może być zupełnie inaczej. Redaktorzy Slashgear otrzymali bowiem jeszcze inną informację. Według ich wieści, pochodzących oczywiście również od Asusa, Eee Pad Transformer Prime w Stanach pojawi się 19.12.2011. To z kolei oznacza, że w całym tym zamieszaniu może się okazać, że polska premiera faktycznie odbędzie się w grudniu.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się również, że już jutro (2.12.2011) zostanie wypuszczona pierwsza aktualizacja oprogramowania urządzenia (8.8.3.27). Ma na celu poprawienie żywotności baterii w trybie oszczędzania energii i zawierać kilka niewielkich poprawek związanych z wydajnością.

Tymczasem pierwsze zagraniczne redakcje otrzymują już w swe ręce Asusa Eee Pad Transformer Prime do testów (czego oczywiście im bardzo zazdrościmy ;)). Pierwsze wrażenia i obszerną galerię zdjęć Slashgear znajdziecie pod tym adresem, natomiast TheVerge – tutaj.

Poniżej dwa świeże filmiki z Asusem Eee Pad Transformer Prime w roli głównej:

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona