11 Bit zapowiada Anomaly Defenders na iOS i Android - Tabletowo.pl

11 Bit zapowiada Anomaly Defenders na iOS i Android

Gdy trzy lata temu gra Anomaly: Warzone Earth zadebiutowała w serwisie Steam, nikt nie spodziewał się chyba, że osiągnie ona tak wielki sukces. Okazało się jednak, że prosty pomysł polegający na odwróceniu ról w grze typu Tower Defense przypadł do gustu graczom i recenzentom z całego świata.

Wspomniana produkcja szybko doczekała się więc konwersji na inne platformy, w tym urządzenia mobilne. Niedługo potem w sklepach z aplikacjami pojawiły się również dwie oficjalne kontynuacje, rozwijające pomysły z części pierwszej. Najnowsza odsłona serii, nosząca tytuł Anomaly Defenders, ponownie odwraca role, pozwalając nam tym razem wcielić się w obcych. Jak łatwo się domyślić, ustawienie gracza po przeciwnej stronie barykady pociągnęło za sobą dość drastyczne zmiany w samej mechanice rozgrywki. W odróżnieniu od poprzednich części, w których koncentrowaliśmy się na ataku, tym razem będziemy musieli skupić się na obronie.

Anomaly Defenders będzie więc typową przedstawicielką gatunku od którego starały się uciec jej poprzedniczki, co wydaje się być dość odważnym krokiem ze strony autorów. Pozostaje więc mieć nadzieję, że mimo wprowadzonych zmian, tytuł ten okaże się równie solidny i grywalny jak poprzednie odsłony serii. Pierwsze recenzje wersji PeCetowej nastrajają jak najbardziej optymistycznie.

Mobilne wcielenie gry Anomaly Defenders pojawi się w sklepach App Store i Google Play już 23 września. Oficjalna cena gry nie jest jeszcze niestety znana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona