11 Bit Studios zapowiada This War of Mine [GRY] | Tabletowo.pl

11 Bit Studios zapowiada This War of Mine [GRY]

Dołącz do dyskusji 0

This_War_of_Mine_2[1]

Z roku na rok tablety stają się coraz poważniejszą platformą do gier. Jednym z efektów takiego stanu rzeczy jest to, iż wśród produkowanych masowo prostych zabijaczy czasu coraz częściej możemy znaleźć poważne, dojrzałe tytuły, których nie powstydziłyby się „pełnowymiarowe” konsole i komputery. Jednym z nich jest właśnie zapowiedziana niedawno gra This War of Mine.

Tłem fabularnym najnowszej produkcji polskiego studia 11 Bit Studios, będzie bliżej niesprecyzowany, współczesny konflikt zbrojny. Tym razem nie będziemy mieli jednak okazji wskoczyć w wirtualne buty dobrze uzbrojonego i wyszkolonego żołnierza, wysłanego przez dowództwo na kolejną brawurową misję. This War of Mine przedstawi bowiem historię wspomnianego konfliktu z punktu widzenia… ludności cywilnej mieszkającej na obszarach, na których odbywają się działania wojenne. Mimo iż twórcy gry nie zdradzają jeszcze zbyt wielu szczegółów dotyczących samej rozgrywki, to trzeba przyznać, że pomysł leżący u podstaw tej produkcji jest naprawdę szalenie ciekawy. Na szczęście odpowiedzialne za nią studio ma już na swoim koncie kilka naprawdę udanych tytułów (że wspomnę tylko o popularnej swego czasu serii Anomaly), co pozwala wierzyć w to, że dobry pomysł nie zostanie tym razem zmarnowany.

Niestety, dokładne dane dotyczące daty premiery, ceny ani platform na jakich ukaże się This War of Mine nie są jeszcze znane. Pozostaje nam więc jedynie czekać cierpliwie na dalsze informacje, pocieszając się świetnie zrealizowanym trailerem promującym nadchodzącą grę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona