10 tanich aplikacji z Android Market - dzień szósty - Tabletowo.pl

10 tanich aplikacji z Android Market – dzień szósty

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 10 tanich aplikacji z Android Market - dzień szósty Aplikacje Nowości

Niedzielny dzień sprzyja leżeniu do góry brzuchem, odpoczynkowi po całym tygodniu pracy/szkoły i zbieraniu sił na kolejne dni, w ciągu których trzeba będzie stawić czoło szefowi, nauczycielom, mroźnej pogodzie czy własnemu lenistwu. Firma Google jednak nie skorzystała z okazji do odpoczynku i także dziś zaproponowała nam kolejne dziesięć aplikacji, które można kupić za grosze.

Krótkie przypomnienie o co w ogóle chodzi w całej akcji. Z okazji pobrania z Android Market ponad dziesięciu miliardów aplikacji internetowy gigant Google postanowił zorganizować promocję w ramach której przez dziesięć kolejnych dni (to już szósty dzień!) można kupić dziesięć różnych aplikacji za jedyne 34 grosze (czyli 10 centów).

Przecenione dziś (tj. 11.12.2012) aplikacje:
Backbreaker Football,
BackStab HD,
Captain America,
Endomondo Sports Tracker PRO,
Great Little War Game,
Jenga,
Just Me and My Mom,
NFL 3D Live Wallpaper Unlocked,
Raging Thunder,
SimCity Deluxe.

Aplikacje, które w poprzednich dniach można było kupić za 34 grosze, znajdziecie w następujących wpisach: 1, 2, 3, 4 i 5. A już jutro siódmy dzień akcji i kolejne dziesięć aplikacji.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona