10-calowy Lenovo Miix 2 już do kupienia w Europie - Tabletowo.pl

10-calowy Lenovo Miix 2 już do kupienia w Europie

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl 10-calowy Lenovo Miix 2 już do kupienia w Europie Nowości

Pierwszy tablet z serii Lenovo Miix 2 miał ekran o przekątnej wynoszącej 8 cali i trafił do sprzedaży pod koniec zeszłego roku. Niedługo po jego premierze producent zapowiedział, że w 2014 roku dołączą do niego dwa kolejne modele, oferujące nie tylko większe wyświetlacze, ale też nieco lepsze parametry techniczne.

Mimo iż według pierwotnych zapowiedzi pierwszy z dwóch wspomnianych modeli, czyli Lenovo Miix 2 10, miał trafić do sprzedaży dopiero w marcu tego roku, to jednak okazało się, że już teraz można go znaleźć na półkach wybranych sklepów w Europie i Ameryce. Urządzenie to zostało wyposażone w 10-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920×1200 pikseli, procesor Intel Atom Z3740,  2 GB RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia za pomocą kart Micro SD). Znalazło się tu również miejsce dla WiFi, Bluetooth, portów Mini HDMI i Micro USB oraz slotu na kartę Micro SIM (chociaż wszystko wskazuje na to, że nie wszystkie wersje będą obsługiwały 3G). Wszystko to działa pod kontrolą systemu Windows 8.1. Podobnie jak poprzednie modele z serii, Lenovo Miix 2 sprzedawany jest w zestawie z klawiaturą pełniącą również rolę stacji dokującej, pozwalającej przekształcić tablet w niewielki netbook.

Lenovo Miix 2 10 dostępny jest już między innymi w Niemczech, gdzie za wersję z 64 GB pamięci trzeba zapłacić 499 euro. Nie wiadomo jeszcze kiedy urządzenie te trafi do sprzedaży w naszym kraju.

http://youtu.be/0mAVK-mnuMs

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona