10-calowy Huawei MediaPad na MWC? - Tabletowo.pl
Ważne

10-calowy Huawei MediaPad na MWC?

Tabletowo.pl 10-calowy Huawei MediaPad na MWC? Nowości

Konferencja prasowa firmy Huawei będzie miała miejsce pierwszego dnia targów Mobile World Congress 2012 w Barcelonie, a my otrzymaliśmy zaproszenie. Spodziewaliśmy się zobaczyć na niej nowe smartfony i żywiliśmy cichą nadzieję na tablety. Nie rozczarowaliśmy się: jak donosi serwis SlashGear, na MWC zostanie zaprezentowany 10 -calowy Huawei MediaPad.

Specyfikacja urządzenia nie jest znana, jednakże wiadomo, że należeć będzie do ekskluzywnej linii produktów Diamond (pol. Diament) pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Oprócz 10-calowego MediaPada, Huawei zaprezentuje również smartfon Ascend D1 Q wyposażony w czterordzeniowy procesor.

Huawei MediaPad, 7-calowy tablet wprowadzony na rynek europejski w grudniu ubiegłego roku, zyskał duże grono fanów. Był pierwszym urządzeniem pracującym w oparciu o oprogramowanie Android 3.2 Honeycomb, a jego specyfikacja przyciągała oko. Pod elegancką obudową MediaPada można było znaleźć dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdroagon 1,2GHz, 3G, aparat 5 Mpix, kamerę internetową 1,3 Mpix, Wi-Fi, Bluetooth, czytnik kart microSD oraz 8GB pamięci wewnętrznej.

Jego 10-calowy brat bez wątpienia będzie mógł pochwalić się lepszą konfiguracją techniczną. Czym zaskoczy na Huawei? Dowiemy się już dwa tygodnie.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona