Katarzyna Pura

Kilka słów od Redaktor Naczelnej

Witajcie!

Jak co roku w grudniu wracamy do Was z naszymi podpowiedziami urządzeń, które - według nas - są warte zakupu, nie tylko od święta. Oddaję w Wasze ręce prezentownik świąteczny 2021.

Standardowo składa się on z dwóch części. Pierwsza zawiera propozycje świątecznych prezentów, które przygotowały dla Was bezpośrednio partnerzy tegorocznego projektu świątecznego. Są to następujące firmy: ASUS, Intel, Lenovo, Logitech, Logitech G, Media Expert, OPPO, Plus, Roccat, Samsung, Sennheiser, Sonos, Tenda, Teufel, TP-Link oraz Turtle Beach.

Druga część z kolei zawiera urządzenia i gadżety polecane przez wybranych redaktorów Tabletowo - którym przy tej okazji dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie tego projektu. Ode mnie też się coś znajdzie ;)

Mam ten przywilej, że lekturę naszego prezentownika świątecznego mam już za sobą. Wybrani Autorzy tekstów z Tabletowo dołożyli wszelkich starań, by polecić Wam prezenty z przeróżnych dziedzin elektroniki, zahaczając też o obszary gier planszowych, aktywności fizycznej, a nawet… samodzielnych napraw sprzętu elektronicznego czy też majsterkowania.

Jestem przekonana, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - niezależnie od tego, czy szuka inspiracji na prezent dla bliskiej osoby, czy dla samego siebie.

A jeśli szukacie czegoś naprawdę taniego (ale wciąż interesującego!), zajrzyjcie też do naszych propozycji gadżetów - co prawda przygotowaliśmy je z myślą o Mikołajkach, ale kto powiedział, że tylko na taką okazję się nadają?

Miłej lektury!
Katarzyna Pura
Redaktor Naczelna

Przeczytaj całość

Propozycje partnerów

Poniżej przygotowaliśmy dla Was propozycje prezentowe od naszych Partnerów. Kliknij w wybrane logo, aby przejść do propozycji.

Propozycje redakcji Tabletowo.pl

Poniżej przygotowaliśmy dla Was propozycje prezentowe wyselekcjonowane przez redakcję Tabletowo.pl

Katarzyna Pura

Katarzyna Pura

Standardowo polecam Wam jedynie te produkty, których używam i których jakości jestem pewna. Dość niespodziewanie na mojej liście znalazło się sporo sprzętu audio - sama jestem tym faktem mocno zdziwiona ;).

Zobacz propozycje
Baliński Szymon

Szymon Baliński

Jako gracz na pełen etat, postanowiłem polecić tylko te produkcje oraz akcesoria, które osobiście mogłem przetestować. Radość pod choinką gwarantowana!

Zobacz propozycje
Grzegorz Dąbek

Grzegorz Dąbek

Prywatnie jestem zwolennikiem praktycznych prezentów. Wybrałem więc osiem propozycji, które będą służyły (Wam samym lub obdarowanej przez Was osobie) przez cały rok nawet przez kilka najbliższych lat.

Zobacz propozycje
Karol Dybkowski

Karol Dybkowski

Jako zapalony kolarz postanowiłem połączyć swoje zainteresowania i do prezentownika wybrałem produkty, które zadowolą jednocześnie miłośnika technologii i sportu. Do tego dorzuciłem kilka bardziej ogólnych propozycji tak, by każdy mógł zawiesić na czymś oko. Udanego świątecznego polowania!

Zobacz propozycje
Bartosz Kaja

Bartosz Kaja

Moje propozycje to pewnego rodzaju podsumowanie moich tegorocznych przemyśleń na różne tematy. Znajdziecie tu nieoczywiste sprzęty związane z gamingiem, akcesoria codziennego użytku, zestaw majsterkowicza (!) czy gry, których jedynym wymaganiem sprzętowym jest trochę płaskiej powierzchni w pokoju.

Zobacz propozycje
Andrzej Libiszewski

Andrzej Libiszewski

Do tegorocznego zestawu moich propozycji prezentowych trafiły przede wszystkim produkty, których zakup sam rozważałem, przy czym aż cztery z nich już mam lub spodziewam się dostaw w najbliższych dniach. Jedynie ostatnia z nich to ciekawostka, której wprawdzie nie potrzebuję, ale z drugiej strony jest na tyle wyjątkowa, że wcale bym się nie pogniewał, gdyby trafiła na moje biurko. Mam nadzieję, że wybór okaże się interesujący także dla was ;)

Zobacz propozycje
Konrad Pisula

Konrad Pisula

W tym roku — tak samo, jak w latach ubiegłych — skupiam się głównie na produktach związanych z grami wideo. Tym razem jednak, w moim zestawieniu znalazło się również kilka produktów z innych kategorii, by nieco urozmaicić listę. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Zobacz propozycje
Paweł Pobudejski

Paweł Pobudejski

W prezentach świątecznych najważniejsze jest to, żeby ucieszyły obdarowanego. Czasami wystarczy więc, że będą z punkt widzenia tej osoby przydatne, nawet jeśli nie będą szczególnie nieoczywiste. Z tego powodu postawiłem w tym roku na praktyczne gadżety i urządzenia z różnych półek cenowych - zapewniam, że taki podarunek nie musi być nudny.

Zobacz propozycje
Kacper Żarski

Kacper Żarski

W tegorocznym prezentowniku stawiam głównie na gadżety z kategorii Smart Home. Opisałem produkty, które osobiście testowałem i najmocniej zapadły mi w pamięć. Jestem przekonany, że dla każdego znajdzie się tu warta rozważenia propozycja.

Zobacz propozycje
Albert Żurek

Albert Żurek

Jestem fanem sprzętu komputerowego, a więc tutaj, w prezentowniku, nie mogło zabraknąć kilku pecetowych propozycji. Tworzą one cały zestaw, w skład którego wchodzą według mnie najciekawsze dostępne urządzenia, stanowiące idealny prezent na święta.

Zobacz propozycje