Plus ukarany przez UOKiK. Na celowniku są też inni operatorzy

Dodaj Tabletowo jako preferowane źródło w GoogleNasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikachUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów jest po to, aby – jak sama nazwa wskazuje – bronić interesów konsumentów. Te są bowiem dość często naruszane, m.in. przez firmy telekomunikacyjne. Praktyka ta na dłuższą metę jest nieopłacalna, o czym właśnie przekonał się Polkomtel (operator sieci Plus). Na celowniku urzędu są jednak też Orange, Play i T-Mobile. O co tym razem chodzi? Plus ukarany przez UOKiK – musi zapłacić ponad 20 … Czytaj dalej Plus ukarany przez UOKiK. Na celowniku są też inni operatorzy