Korzystanie z Apple Music na Windows stanie się lepsze? Niestety, wciąż bez zmian

Dodaj Tabletowo jako preferowane źródło w GoogleNasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikachJedną z głównych zmian, która zostanie wprowadzona wraz z macOS 10.15 Catalina, będzie pozbycie się iTunes. Zostanie ono rozbite na trzy oddzielne aplikacje. Co jednak z oprogramowaniem na Windows? Użytkownicy Windows pozostaną z iTunes Apple zawsze priorytetowo traktował własną platformę, co akurat nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Aplikacje wydawane na konkurencyjne systemy operacyjne często wypadają zauważalnie gorzej, co może skutecznie zniechęcać do korzystania z usługi firmy … Czytaj dalej Korzystanie z Apple Music na Windows stanie się lepsze? Niestety, wciąż bez zmian