W przyszłą sobotę otwarty zostanie kolejny Xiaomi Mi Store, tym razem we Wrocławiu - Tabletowo.pl

W przyszłą sobotę otwarty zostanie kolejny Xiaomi Mi Store, tym razem we Wrocławiu

Dołącz do dyskusji 0

Pierwszy oficjalny salon Xiaomi został otwarty w Krakowie. Drugi natomiast w Warszawie. Już w przyszłą sobotę, 21 lipca 2018 roku, na mapie Polski pojawi się trzeci Xiaomi Mi Store. Gdzie? We Wrocławiu.

Lekko ponad rok temu otworzono Mi Zone w Warszawie. Była to mała wysepka, na której klienci mogli sprawdzić na żywo produkty chińskiego producenta i oczywiście zrobić zakupy. Na otwarcie przybyło liczne grono zainteresowanych, lecz na pełnoprawny salon musieliśmy trochę poczekać.

Został on otwarty 24 marca 2018 roku w Krakowie. Wtedy po raz pierwszy na własne oczy mogliśmy zobaczyć, dlaczego Xiaomi nazywane jest „chińskim Apple”. Mianowicie, wystarczy spojrzeć na salon Mi Store i od razu widać, że jego stylistyka jest inspirowana Apple Store.

Tabletowo.pl W przyszłą sobotę otwarty zostanie kolejny Xiaomi Mi Store, tym razem we Wrocławiu Xiaomi

Xiaomi Mi Store w Krakowie (fot. Mi Polska)

Kolejny Mi Store pojawi się we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim, na poziomie 0. Otwarcie będzie miało miejsce za lekko ponad tydzień – 21 lipca 2018 roku o godzinie 11:00.

Do tej pory nierozłącznym elementem otwarcia salonów Xiaomi były tłumy osób, przyciągane licznymi niespodziankami, m.in. bonami upominkowymi czy urządzeniami w specjalnych cenach. Wydaje mi się, że i tym razem zostaną przyszykowane dla odwiedzających atrakcyjne promocje. Niestety, na razie nie zostały ujawnione żadne informacje na ten temat.

Tabletowo.pl W przyszłą sobotę otwarty zostanie kolejny Xiaomi Mi Store, tym razem we Wrocławiu Xiaomi

fot. Mi Store Polska

Gdy jednak spojrzymy na powyższą grafikę, możemy na niej zauważyć 5 produktów Xiaomi. Może jest to mała podpowiedź i to właśnie one będą dostępne w niższych cenach?

Źródło: Spider’s Web 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona