Wygląda na to, że Galaxy S7 Active jednak pojawi się na rynku | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Wygląda na to, że Galaxy S7 Active jednak pojawi się na rynku

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze kilka dni temu wątpiliśmy, że Galaxy S7 Active pojawi się na rynku. Tymczasem pojawiły się nowe informacje na jego temat, które potwierdzają, że Samsung pracuje nad takim modelem.

Jak donosi Evan Blass na swoim Twitterze, smartfon nosi oznaczenie kodowe Samsung Poseidon. Trzeba przyznać, że nazwę dobrano wręcz idealnie (swoją drogą trzeba też zauważyć, że producenci mają wyjątkowe zamiłowanie do mitycznych bogów):

Kolejnym potwierdzeniem na to, że Koreańczycy zamierzają wypuścić na rynek następcę Galaxy S6 Active jest zapis, jaki pojawił się przy okazji aktualizacji aplikacji Samsung Level. Na liście zmian, wśród obsługiwanych smartfonów wymieniono obok Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge również Galaxy S7 Active:

Samsung Galaxy S7 Active Samsung Level

Swoją drogą trochę szkoda, że przy okazji nie dopisano kolejnych, planowanych członków tegorocznej flagowej rodziny. Jeśli jednak pojawią się jeszcze jacyś na rynku (a spodziewamy się, że tak się stanie), to Galaxy S7 Active zadebiutuje na nim jako pierwszy w kolejności. Jego poprzednik bowiem miał swoją premierę na początku czerwca, więc następca powinien zostać zaprezentowany mniej-więcej w podobnym przedziale czasowym.

Kolejny przedstawiciel serii Galaxy S7 nie powinien znacząco różnić się od swojego pierwowzoru. Zmiany najpewniej objawią się we wzmocnionej obudowie, spełniającej militarną normę MIL-STD-810G (co ciekawe, spełnia ją też obudowa HP Elite x3) oraz akumulatorze o większej pojemności (w Galaxy S7 wynosi ona 3000 mAh).

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy S6 Active

Źródło: @evleaks, SamMobile, AT&T (grafika wyróżniająca)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona