The Sailor’s Dream – nowa gra twórców Device 6 | Tabletowo.pl

The Sailor’s Dream – nowa gra twórców Device 6

Dołącz do dyskusji 0

Studio Simogo znane jest graczom głównie za sprawą nietypowych, artystycznych produkcji, takich jak chociażby Device 6, które udowodniło, że gry tekstowe nie muszą opierać się zawsze na tych samych schematach. Ich najnowsze dzieło również nie zalicza się do typowych reprezentantów przygodówek, co z pewnością ucieszy fanów szwedzkiego duetu developerów.

Niestety, jak to zwykle bywa w takich przypadkach naprawdę ciężko jest napisać coś sensownego o fabule czy mechanice rozgrywki bez psucia niespodzianki potencjalnym nabywcom. The Sailor’s Dream stanowi bowiem nieśpieszną, spokojną opowieść, w której jedynym motorem napędzającym rozwój wydarzeń jest nasza własna chęć zaspokojenia ciekawości. Nie jest to więc z pewnością gra dla osób oczekujących wartkiej akcji, trudnych zagadek i satysfakcjonujących wyzwań. Jeśli jednak poszukujecie nietypowej przygody na leniwe, jesienne popołudnie, polowanie na wspomnienia na wyspach dziwnego, oceanicznego świata może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Gra The Sailor’s Dream dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie App Store gdzie kosztuje 3,59 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona