Tanie produkty coraz ciekawsze. Przykładem Colorovo CityTab Lite 7” 2.2 za 249 złotych - Tabletowo.pl

Tanie produkty coraz ciekawsze. Przykładem Colorovo CityTab Lite 7” 2.2 za 249 złotych

Dołącz do dyskusji 0

W ofercie marki Colorovo znajdziemy trzy serie produktowe: Supreme – skierowaną do bardziej zaawansowanych użytkowników sprzętu, Vision – dla mniej wymagających oraz Lite – dla początkujących. I to właśnie do ostatniej z nich należy najnowszy sprzęt zaprezentowany przez Colorvo: CityTab Lite 7” 2.2, czyli kolejna odsłona 7-calowego tabletu dla osób zaczynających swoją przygodę z tabletami lub chcących zająć swoje dzieciaki w czasie podróży.

Poprzednik zaprezentowanego dziś modelu, CityTab Lite 7 2.1, miał premierę na początku bieżącego roku i sprzedawany był w tej samej cenie, co wersja 2.2 – 249 złotych. Co jednak ważne, wiele w stosunku do niego się zmieniło. Na plus.

Zacznijmy od procesora: Rockchip RK3026 Cortex A9 1GHz zastąpiony został jednostką Amlogic AML 8726-MX o częstotliwości 1,5GHz. Podwojona została pamięć RAM, co powinno znacznie wpłynąć na komfort użytkowania modelu – mamy teraz 1GB zamiast 512MB. Do tego otrzymujemy 8GB pamięci wewnętrznej zamiast 4GB.

Najważniejsza jednak w tym przypadku jest rozdzielczość ekranu, która w poprzedniku wynosiła jedynie 800 x 480 pikseli, a w modelu 2.2 jest to już 1024 x 600 pikseli – ta zmiana, w tak tanim urządzeniu – cieszy. W dalszym ciągu nie jest to zadowalające 1280 x 800 pikseli, ale zanim ta rozdziałka stanie się standardem w najtańszych urządzeniach, to jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie.

Pozostałe parametry techniczne modelu zawierają przede wszystkim wyjście miniHDMI, port microUSB, slot kart microSD, 3.5 mm jack audio, aparat 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix oraz WiFi 802.11 b/g/n. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1 Jelly Bean, natomiast za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 3100 mAh.

Cena Colorovo CityTab Lite 7” 2.2 została ustalona na 249 złotych.

Tabletowo.pl Tanie produkty coraz ciekawsze. Przykładem Colorovo CityTab Lite 7” 2.2 za 249 złotych Nowości Tablety

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona