Tabletowo.pl poleca: New Media Tablet 7” 16GB za 449 złotych - Tabletowo.pl

Tabletowo.pl poleca: New Media Tablet 7” 16GB za 449 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tabletowo.pl poleca: New Media Tablet 7” 16GB za 449 złotych Nowości

Swego czasu na łamach Tabletowo.pl rozpoczęła się dyskusja dotycząca budżetowych tabletów. Jej główną myślą było to, że obecnie każdy chce zgarnąć choć trochę tabletowego tortu dla siebie. Zażartowałam wtedy co by było, gdybym i ja chciała powalczyć o klientów z własnym produktem. Jakiś czas później żart ten niejako przerodził się w rzeczywistość za sprawą zaprzyjaźnionej warszawskiej firmy New Media, której niesamowicie kibicuję przy wprowadzaniu na rynek nowej marki urządzeń. Pierwszym z nich jest New Media Tablet 7”.

Tym, co wyróżnia New Media Tablet 7” spośród konkurencji, jest 16GB pamięci wewnętrznej. Z doświadczenia wiem, że lepiej mieć w tablecie więcej pamięci i móc zgrywać wszelkie treści z komputera bezpośrednio na urządzenie zamiast na kartę pamięci – jest po prostu szybciej (a szybsze karty microSD kosztują przecież sporo więcej) i wygodniej. A jeśli chcemy, w dalszym ciągu mamy możliwość dokupienia karty o maksymalnej pojemności 32GB i mieć razem pokaźne 48GB przestrzeni.

New Media Tablet 7” pracuje dzięki procesorowi Allwinner A10 (Cortex A8) o taktowaniu 1,2GHz, a jego systemem operacyjnym jest Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Tablet oferuje 512MB RAM, pojemnościowy ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli z 5-punktowym multitouchem oraz kamerkę do połączeń wideo 1,3 Mpix. Urządzenie umożliwia również oglądanie filmów w 3D dzięki specjalnym okularom oraz – oczywiście – oferuje dostęp do Google Play.

New Media Tablet 7” został wyposażony w wyjście miniHDMI, pełnowymiarowy port USB, port miniUSB, 3.5 mm jack audio, slot kart pamięci microSD, akumulator o pojemności 2300 mAh (ok. 5h przeglądania sieci z maksymalną jasnością ekranu) oraz WiFi 802,11 b/g /n. Wymiary modelu ważącego 336 g, to 200 x 127 x 13 mm.

Poniżej krótka prezentacja możliwości urządzenia:

New Media Tablet 7” kupicie za 449 złotych na tej stronie internetowej. Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją i dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i czerwonej. Sprzęt można obejrzeć w Warszawie w siedzibie sklepu New Media – dane kontaktowe znajdziecie na wspomnianej stronie.

Od razu zaznaczam, moje zaangażowanie w promocję New Media Tablet 7” nie oznacza, że cokolwiek zmieni się w Tabletowo.pl. Po prostu uważam, że jest to jeden z ciekawszych budżetowych tabletów dostępnych w sprzedaży, któremu warto poświęcić chwilę uwagi. Nie zmienia to jednak faktu, że dalszym ciągu będziemy recenzować tanie urządzenia i wskazywać ich zalety oraz wady. Jeśli ktoś nie wierzy, niech da mi szansę i przekona się, że to, co piszę, jest prawdą – a okazji do tego będzie sporo, bo budżetowych tabletów, które czekają w kolejce do testów leżąc zaraz obok mnie jest trochę i nie da się ich zliczyć na palcach jednej ręki.

Tabletowo.pl Tabletowo.pl poleca: New Media Tablet 7” 16GB za 449 złotych Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona