Samsung SM-G880 w Zauba. Samsung szykuje Galaxy S7 Sport? A może Galaxy S7 Active dla Europy? | Tabletowo.pl

Samsung SM-G880 w Zauba. Samsung szykuje Galaxy S7 Sport? A może Galaxy S7 Active dla Europy?

Dołącz do dyskusji 0

W bazie indyjskiej Zauby pojawił się kolejny smartfon Samsunga, tym razem z oznaczeniem SM-G880. Choć na obecną chwilę trudno jednoznacznie stwierdzić, co to konkretnie za urządzenie, to niektórzy sugerują, że może to być Galaxy S7 Sport.

Zauba bardzo często zdradza nam, że powinniśmy się spodziewać premiery nowego urządzenia. Jednak w zależności od przypadku, podaje do wiadomości więcej lub mniej informacji. Tutaj (niestety) mamy do czynienia z drugą z ww. opcji.

Zauba podaje bowiem tylko, że smartfon Samsunga ma oznaczenie SM-G880, a wartość przesłanego do testów egzemplarza wynosi 31876 rupii indyjskich, czyli około 480 dolarów lub 1850 złotych. Wskazywać to więc może, że mamy tu do czynienia z urządzeniem o mianie high-enda.

Samsung SM-G880 Samsung Galaxy S7 Sport

Niestety, tym razem nie pojawiła się informacja o przekątnej wyświetlacza, więc trudniej nam stwierdzić, jaki to konkretnie smartfon. Serwis źródłowy podejrzewa jednak, że może to być Galaxy S7 Sport lub wariant Galaxy S7 Active. Uzasadnia to tym, że Galaxy S5 Active, przeznaczony dla sieci AT&T, nosi oznaczenie kodowe SM-G860, natomiast Galaxy S5 Sport (w Sprint’cie) SM-G870. Jest też Galaxy S6 Active (ponownie w AT&T) z numerem SM-G890.

Jaki smartfon kryje się więc pod oznaczeniem SM-G880? Kto wie, a może jest to jednak Galaxy S7 Active, przeznaczony na rynek europejski (zauważyć można bowiem również literkę F w nazwie)?

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S7 Edge

Źródło: Zauba przez SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona