Przedsprzedaż Galaxy S9 i Galaxy S9+ w Korei Południowej podobno idzie gorzej niż oczekiwano - Tabletowo.pl

Przedsprzedaż Galaxy S9 i Galaxy S9+ w Korei Południowej podobno idzie gorzej niż oczekiwano

Dołącz do dyskusji 0

Samsung ostatnimi laty buduje wokół swoich urządzeń atmosferę, którą można by porównać do emejzingu serwowanego przez giganta z Cupertino. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, bowiem flagowe galaktyki to naprawdę świetne smartfony, których wyniki sprzedażowe są na ogół kosmicznie dobre. Okazuje się jednak, że przedsprzedaż Galaxy S9 i Galaxy S9+ w Korei Południowej nie idzie tak dobrze, jak oczekiwałby tego producent.

Jeszcze zanim Samsung Galaxy S9 został zaprezentowany, użytkownicy internetu nie wypowiadali się o urządzeniu zbyt pochlebnie. Najczęściej zarzucano mu niewielkie zmiany w porównaniu do es-ósemki, które przekładają się na nieopłacalność wymiany zeszłorocznego flagowca. Oczywiście nie zawsze przekłada się to na wyniki sprzedażowe, jednak na ten moment zainteresowanie najnowszą galaktyką jest rzeczywiście niskie.

Tabletowo.pl Przedsprzedaż Galaxy S9 i Galaxy S9+ w Korei Południowej podobno idzie gorzej niż oczekiwano Android Raporty/Statystyki Samsung Smartfony

Jeden z komentarzy, jakie ukazały się na Tabletowo w temacie Galaxy S9. A jest wiele podobnych ;)

Dosłownie chwilę temu, bo 28 lutego 2018 roku, Samsung rozpoczął przedsprzedaż swoich najnowszych smartfonów w Korei Południowej. Badacze rynku spostrzegli, że zainteresowanie zarówno wersją zwykłą, jak i tą z plusem, jest dosyć niskie. Chociaż niskie to może nie najlepsze słowo – poniżej oczekiwań producenta. Ale na pewno nie ma się czym chwalić, bo…

Trudno jednak stwierdzić, jak wyniki przedsprzedaży w ojczyźnie wpłyną na ogólne przyjęcie się modelu na rynku – przecież w tym przypadku działa wiele czynników. Zastanawia również to, że podobnie niską popularnością w Korei Południowej cieszy się przedsprzedaż LG V30S ThinQ (którego zresztą omówiliśmy wraz z Jarosławem Bukowskim w ramach ostatniego hehTecha). Cóż, niektórzy twierdzą, że oba wspomniane smartfony to odgrzewane kotlety, może stąd to zimne przyjęcie? ;)

Na ten moment nie możemy jeszcze wydawać jednoznacznych osądów. To dopiero początek przedsprzedaży es-dziewiątek i słupki sprzedażowe mogą jeszcze (za)skoczyć. Prawdopodobnie właśnie o tym marzy teraz producent, bowiem zgodnie z oczekiwaniami, Galaxy S9 i Galaxy S9+ powinny sprzedawać się lepiej niż ich bezpośredni poprzednicy.

Polecamy również:

Samsung Galaxy S9+ to ulepszony aparat, super slow motion i wiele więcej – nasze pierwsze wrażenia

Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9+ vs Galaxy S8 i Galaxy S8+ – porównanie parametrów

źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona