Jeśli lubisz bawić się klockami, Xiaomi Mitu Rover Robot jest dla Ciebie! W dodatku teraz kupisz go dużo taniej | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Jeśli lubisz bawić się klockami, Xiaomi Mitu Rover Robot jest dla Ciebie! W dodatku teraz kupisz go dużo taniej

Dołącz do dyskusji 0

Każdy z nas za dzieciaka bawił się klockami. Trochę wiosen więcej na karku nie musi jednak oznaczać, że trzeba zapomnieć o takiej rozrywce. Szczególnie, że technika poszła na tyle do przodu, że zbudowane konstrukcje nie muszą już być wyłącznie statyczne, tylko mogą się poruszać i sprawiać mnóstwo frajdy. Jedną z takich zabawek jest Xiaomi Mitu Rover Robot, którego możecie aktualnie kupić sporo taniej.

Najważniejszą kwestią w przypadku tego produktu jest to, że trzeba samemu go sobie złożyć. W dodatku można stworzyć aż trzy konstrukcje: robota, ciężarówkę i czołg. Zabawka zapewni więc rozrywkę na długie godziny i na pewno szybko się nie znudzi. Muszę jednak w tym miejscu dodać, że producent zastrzega, że jest ona przeznaczona dla osób, które skończyły co najmniej dziesięć lat.

Xiaomi Mitu Rover Robot można sterować na dwa sposoby: poprzez dedykowaną aplikację na smartfona oraz głosem. Ewentualnie można go też puścić samopas. Zabawka ma wbudowany procesor Cortex Mx 32 bit, moduły łączności Bluetooth 4.0 i Wi-Fi 2,4 GHz oraz USB Typu C. Za jej „inteligencję” odpowiada system operacyjny Onebot OS, a za zapewnienie energii akumulator o pojemności 18,3 Wh. Baterię od 0% do 100% ładuje się około dwie godziny zasilaczem 11,1V (naturalnie znajduje się on w zestawie sprzedażowym).

Xiaomi Mitu Rover Robot współpracuje z urządzeniami, pracującymi pod kontrolą Androida 4.3 i iOS 6 lub ich nowszych wydań. W pudełku oczywiście dołączana jest też instrukcja obsługi, która ułatwi złożenie poszczególnych wersji robota.

Aktualnie Xiaomi Mitu Rover Robot w sklepie Cagafo można kupić za 132,91 dolara, czyli równowartość ~480 złotych. My mamy jednak specjalny kod rabatowy OCRM9062, który pozwoli Wam obniżyć cenę do 103,98 dolara, tj. ~375 złotych. W Waszej kieszeni może więc zostać około sto złotych. Wysyłka do Polski jest darmowa.

Xiaomi Mitu Rover Robot taniej w Cafago (fot. Tabletowo.pl)

Jak wspomniałem, Xiaomi Mitu Rover Robot w promocyjnej cenie możecie kupić w sklepie Cafago. Nie musicie się obawiać zakupów w tym sklepie, ponieważ zarówno ja, jak i cała masa osób zamówiła w nim swego czasu opaskę Xiaomi Mi Band 2 i ją otrzymała bez problemu. Oczywiście może się też zdarzyć, że coś się stanie z paczką, ale wówczas można wnioskować o zwrot pieniędzy (wszystkie informacje są na stronie).

Na koniec jeszcze dodam, że kod traci ważność 31 października.

Artykuł powstał przy współpracy z Cafago

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona