Może to nie Honor 7C za złotówkę, ale powerbank Xiaomi 10000 mAh za 55 złotych też na pewno szybko się rozejdzie | Tabletowo.pl

Może to nie Honor 7C za złotówkę, ale powerbank Xiaomi 10000 mAh za 55 złotych też na pewno szybko się rozejdzie

Dołącz do dyskusji 0

Ojjj, jeszcze długo będziemy wspominać akcję „Honor 7C za złotówkę” – pewnie przestaniemy dopiero wtedy, kiedy ktoś inny odstawi podobną szopkę (a prędzej czy później na pewno tak się stanie, jestem o tym przekonany). O powerbank Xiaomi o pojemności 10000 mAh za 55 złotych zapewne nie będzie się biło 600 tysięcy osób, ale chętnych i tak nie zabraknie, gdyż to naprawdę atrakcyjna oferta.

Będzie to tzw. flash sale (lub po polsku wyprzedaż błyskawiczna) w autoryzowanym sklepie internetowym z urządzeniami Xiaomi, mi-home.pl. Standardowo powerbank ten kosztuje w nim 79 złotych – nie jest to aż tak atrakcyjna cena, bowiem bardzo często pojawiają się promocje, dzięki którym w chińskich sklepach da się go zamówić za ~50 złotych.

Wyprzedaż błyskawiczna w sklepie mi-home.pl odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 lipca 2018 roku, i potrwa od godziny 10:00 do północy (lub do wyczerpania zapasów). Prawdopodobnie to ostatnie nastąpi szybciej, gdyż 55 złotych za ten powerbank to naprawdę dobra cena i zdecydowanie warto wyposażyć się w ten sprzęt (tym bardziej, że cieszy się on bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników).

W wyprzedaży błyskawicznej sprzedawany będzie dokładnie Mi Power Bank 2 o pojemności 10000 mAh w kolorze czarnym. Całość ma 14,1 mm grubości, waży 228 gramów i jest kompatybilna ze standardami ładowania 5 V/2 A, 9 V/2 A i 12 V/1,5 A. Maksymalna moc wyjściowa to 18 W, a rzeczywista pojemność 6900 mAh. Urządzenie wyposażone jest w dwa porty: microUSB i pełnowymiarowe USB (w zestawie znajduje się kabel z końcówką microUSB).

Przy okazji ABC Data (czyli jeden z dwóch oficjalnych dystrybutorów Xiaomi w Polsce) informuje, że 21 lipca 2018 roku do sprzedaży w sklepie internetowym mi-home.pl oraz salonie Mi Store w Warszawie (w C.H. Arkadia) trafi również laptop Mi Notebook Air 13. Jego cenę ustalono na 4299 złotych, ale każdy klient, który kupi go w najbliższą sobotę, otrzyma bon o wartości 300 złotych na następne zakupy (ich minimalna wartość musi jednak wynieść 500 złotych).

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona