Promocja: 3 miesiące subskrypcji premium w Google Play Music za darmo | Tabletowo.pl

Promocja: 3 miesiące subskrypcji premium w Google Play Music za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Już od jakiegoś czasu łatwo zauważyć to, że większość osób odchodzi od plików mp3 na rzecz słuchania muzyki poprzez streaming. Na tym polu bezapelacyjnie wygrywa Spotify (z którego również korzystam), jednak są inne usługi, które próbują swoich sił. Jedną z firm oferujących takowe jest Google ze swoim Play Music. Tak się składa, że teraz można testować tę usługę w wersji premium przez aż 3 miesiące.

Choć Google Play Music w Polsce nie jest zbyt popularną usługą, to jest u nas oferowana i to w dobrych cenach. Tak się składa, że ktoś z serwisu Pepper znalazł bardzo ciekawą promocję. Do głośników firmy JBL są dołączane specjalne kupony, dzięki którym można uzyskać darmowe 3 miesiące konta premium w tym serwisie. Jak się okazuje, z tego kuponu może skorzystać każdy. Więc jak zdobyć darmowe 3 miesiące konta premium?

Najpierw należy albo się wylogować z konta Google, albo uruchomić tryb incognito w przeglądarce. Następnie wchodzimy na stronę usługi poprzez >ten link<. Tutaj klikamy w Zaloguj się i tworzymy nowe konto. Tak, promocja jest dostępna tylko dla nowych użytkowników. Po udanej rejestracji powinniśmy zobaczyć taki ekran, jak poniżej:

Teraz należy nacisnąć na Subskrybuj i podać tam dane swojej karty płatniczej. Spokojnie, od razu po aktywacji darmowych 3 miesięcy konta premium możemy anulować subskrypcję w ustawieniach. Warto to zrobić od razu, aby później nie zapomnieć. Dlaczego? Po upływie tych trzech miesięcy automatycznie zostaną pobrane środki z naszego konta w celu przedłużenia subskrypcji premium o kolejny miesiąc. Koszt kolejnego następnego miesiąca to standardowe 19,99 złotych.

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona