Katarzyna Pura

Kilka słów od Redaktor Naczelnej

Witajcie!

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe. Albo, powiedzmy to wprost: najdziwniejsze w całym naszym życiu (a w moim na pewno). Bez prezentów jednak się nie obejdzie, a te - jak co roku - pomożemy Wam wybrać!

2020 rok nas nie rozpieszcza. Pandemia dała nam się mocno we znaki, zamykając nas w domach, ograniczając nasze kontakty międzyludzkie face to face, jak i możliwość zjedzenia “śledzika” w gronie współpracowników, o rodzinie nie wspominając.

Bardzo ubolewam, że akurat trafiło na ten rok, bo - jak już wiecie - w czerwcu obchodziliśmy 10-tą rocznicę powstania portalu Tabletowo.pl. Niestety, okoliczności nie pozwoliły nam się spotkać w redakcyjnym gronie i bardziej lub mniej hucznie świętować tego jubileuszu. Teraz, z okazji świąt, również niestety nie będzie nam dane się zobaczyć. Liczę jednak, że odbijemy sobie to wszystko w przyszłym roku i trzymam za to mocno kciuki.

Dla mnie prywatnie - poza całą pandemiczną otoczką, która oczywiście jak każdemu dała się we znaki - był to rok całkiem udany, biorąc pod uwagę choćby październikowe zaręczyny ;) Mam nadzieję, że też jesteście w stanie znaleźć jakieś pozytywne aspekty tego kończącego się roku. Pamiętajcie też - warto cieszyć się z małych rzeczy!

A tymczasem zapraszam Was do naszego prezentownika. Podobnie jak w zeszłym roku, podzieliliśmy go na dwie części. Pierwsza zawiera propozycje świątecznych prezentów, które przygotowały dla Was bezpośrednio partnerzy tegorocznego projektu świątecznego. Są to następujące firmy: Bose, Creative, Cyfrowy Polsat, HTC, Lenovo, Logitech, Logitech G, Media Expert, Samsung, Western Digital oraz Xiaomi.

Druga część z kolei zawiera urządzenia i gadżety polecane przez wybranych redaktorów Tabletowo - którym przy tej okazji dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie tego projektu. Ode mnie też się coś znajdzie ;)

Miłej lektury!
Katarzyna Pura
Redaktor Naczelna

Przeczytaj całość

Propozycje partnerów

Poniżej przygotowaliśmy dla Was propozycje prezentowe od naszych Partnerów.

Lenovo

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Lenovo.

Zobacz propozycje

Cyfrowy Polsat

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Cyfrowy Polsat.

Zobacz propozycje

Logitech

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Logitech.

Zobacz propozycje

Logitech G

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Logitech G.

Zobacz propozycje

Media Expert

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Media Expert.

Zobacz propozycje

Bose

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Bose.

Zobacz propozycje

Creative

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Creative.

Zobacz propozycje

HTC

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez HTC.

Zobacz propozycje

Samsung

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Samsung.

Zobacz propozycje

Western Digital

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Western Digital.

Zobacz propozycje

Xiaomi

Zobacz propozycje prezentów przygotowane przez Xiaomi.

Zobacz propozycje

Propozycje redakcji Tabletowo.pl

Poniżej przygotowaliśmy dla Was propozycje prezentowe wyselekcjonowane przez redakcję Tabletowo.pl

Katarzyna Pura

Katarzyna Pura

Kryterium wyboru polecanego przeze mnie sprzętu było jasne: wyselekcjonowałam dla Was tylko te urządzenia, z których sama korzystam na co dzień. Albo przez długi czas korzystałam.

Zobacz propozycje
Mateusz Budzeń

Mateusz Budzeń

Na Tabletowo znacie mnie przede wszystkim (ale nie tylko!) z działu TechMoto. Zdecydowałem, że w tym roku postawię na sprawdzone pomyły na świąteczne prezenty spośród gadżetów motoryzacyjnych.

Zobacz propozycje
Konrad Pisula

Konrad Pisula

W tym roku zdecydowałem się na wybór propozycji świątecznych, skupiając się tylko i wyłącznie na gamingu, a to dlatego, że w branży naprawdę wiele się ostatnio dzieje. Start nowej generacji konsol, wiele świetnych gier, a także mnóstwo ciekawych gadżetów, wręcz prosi się o wykorzystanie jako świąteczne prezenty pod choinką.

Zobacz propozycje
Paweł Pobudejski

Paweł Pobudejski

Trochę muzycznie, trochę smart-home’owo, a trochę i kinowo - właśnie tak postanowiłem podejść do tematu w tym roku.

Zobacz propozycje
Krzysztof Rodziński

Krzysztof Rodziński

Smart gadżety (w tym zabawki nie tylko dla dzieci!), wstęp do smart home czy… gadżet dla zapominalskich. Moje propozycje przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych rozwiązań.

Zobacz propozycje
Tomasz Szwast

Tomasz Szwast

Mijający rok był, w mojej pracy zawodowej, czasem poświęconym przede wszystkim na rozwój naszego siostrzanego portalu - oiot.pl, dlatego zdecydowana większość propozycji, które przygotowałem, to rozwiązania inteligentnego domu.

Zobacz propozycje