Dwie nowości od Sennheisera: słuchawki Momentum True Wirelles i soundbar AMBEO - Tabletowo.pl

Dwie nowości od Sennheisera: słuchawki Momentum True Wirelles i soundbar AMBEO

Dołącz do dyskusji 0

Tegoroczne targi IFA 2018 jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęły, a sporo producentów już zdążyło się pochwalić swoimi nowymi produktami. Tak też zrobiła firma Sennheiser, która zaprezentowała dwie nowości – bezprzewodowe słuchawki z serii Momentum oraz soundbar AMBEO.

Sennheiser Momentum True Wirelles są prawdziwymi bezprzewodowymi wkładkami. Dzięki zastosowanym dynamicznym przetwornikom o średnicy 7 mm, słuchawki powinny zadowolić każdego melomana. Producent zdecydował się na zastosowanie funkcji Transparent Hearing, która pozwoli użytkownikowi usłyszeć dźwięki pochodzące z otoczenia podczas słuchania muzyki. Dzięki temu będzie można bez ich wyjmowania komfortowo prowadzić rozmowę.

Tabletowo.pl Dwie nowości od Sennheisera: słuchawki Momentum True Wirelles i soundbar AMBEO Audio IFA 2018 Nowości

fot. Sennheiser

Jak przystało na nowoczesne słuchawki, Momentum True Wireless współpracują z inteligentnymi asystentami, takimi jak Asystent Google oraz Siri. Obsługa ma być prosta i intuicyjna, dzięki zaimplementowanemu interfejsowi dotykowemu.

Tabletowo.pl Dwie nowości od Sennheisera: słuchawki Momentum True Wirelles i soundbar AMBEO Audio IFA 2018 Nowości

fot. Sennheiser

Słuchawki są kompatybilne z technologiami Qualcomm aptX, aptX Low Latency i kodekiem AAC, które gwarantują bezkompromisową jakość dźwięku. Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control każdy użytkownik będzie mógł skorygować brzmienie pod własne preferencje. Momentum True Wireless mają działać do 4 godzin na jednym ładowaniu, ale poprzez ładowanie w futerale z akumulatorem czas ten może zostać wydłużony do 12 godzin.

Sugerowaną cenę ustalono na 299,95 dolarów amerykańskich, tj. równowartość ~1110 złotych.

Drugą zaprezentowaną nowością jest soundbar Sennheiser AMBEO, który charakteryzuje się brzemieniem 5.1.4. Spośród konkurencji wyróżnia się wbudowaną funkcją kalibracji, dopasowującą działanie głośnika do dowolnego wnętrza.

Tabletowo.pl Dwie nowości od Sennheisera: słuchawki Momentum True Wirelles i soundbar AMBEO Audio IFA 2018 Nowości

fot. Sennheiser

W celu podniesienia jakości brzmienia zastosowano aż 13 przetworników, które będą wspierane przez technologie, takie jak 3D Dolby Atmos, DTS:X i Upmix. Ta ostatnia pozwala na przekształcenie dźwięku stereo oraz 5.1 na dźwięk 3D.

Sprzedaż soundbara Sennheiser AMBEO ma się rozpocząć na początku 2019 roku.

Źródło: Androidiani, 9to5Toys

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona