Play rozdaje darmowy internet na lato: do końca września można odebrać w sumie 30 GB | Tabletowo.pl

Play rozdaje darmowy internet na lato: do końca września można odebrać w sumie 30 GB

Dołącz do dyskusji 0

Co prawda osobiście nie narzekam na liczbę promocji, bonusów i darmowych gigabajtów, które dostaję od mojego operatora, ale ja nie jestem w Play ;) Dziś również i ci, którzy korzystają z usług Fioletowych będą mieli powody do radości. Sieć uruchomiła właśnie promocję, w której korzystający z ofert na kartę mogą zyskać nawet 30 GB internetu przez okres wakacji.

Co jest do zyskania?

Użytkownicy taryf Play na Kartę mogą otrzymywać pakiety 10 GB co miesiąc: w czerwcu, lipcu i sierpniu. W sumie można zgarnąć 30 GB internetu, praktycznie bez wysiłku. Promocja jest skierowana do osób korzystających z aplikacji Play24, ale jeśli jeszcze nie mamy jej na smartfonie, to nie ma żadnych przeszkód, by ją pobrać – na Androida i na iOS.

Nawet ci, którzy nie będą chcieli pobierać aplikacji lub po prostu nie mają smartfonów, a na przykład feature phone’y, mogą włączyć promocję kodem USSD. Wtedy dostaną 5 GB co miesiąc, czyli w sumie 15 GB przez trzy miesiące. Z pakietów internetu można korzystać do 30.09.2018 r.

Jak włączyć promocję?

Wystarczy uruchomić aplikację mobilną Play24. Tam w zakładce „Pakiety” możemy znaleźć promocję „Darmowy internet na lato”, którego aktywację potwierdzamy wpisaniem kodu bezpieczeństwa wysłanego nam przez SMS.

Jeśli chcemy aktywować opcję 5 GB co miesiąc, to wpisujemy w telefonie kod *111*870*1# i potwierdzamy zieloną słuchawką.

Promocje wykluczają się – można skorzystać tylko z jednej, zatem próby zyskania w sumie 45 GB nie powiodą się ;)

Włączenie i korzystanie z promocji jest darmowe. Trzeba tylko pamiętać, by przy aktywacji oraz w momencie przyznania kolejnych GB, mieć ważne konto.

Kto może skorzystać z promocji Internet w prezencie?

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy ofert:

  • Play na Kartę,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • Play na Kartę Surf,
  • Formuła Play na Kartę,
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
  • Play na Kartę odNOWA,
  • RBM Energy na Kartę,
  • Internet na Kartę,
  • Play Internet na Kartę.

Fajnie, że z darmowych gigabajtów mogą skorzystać też użytkownicy taryfy odNOWA. Ostatnio jej użytkowników często omijały różnego rodzaju bonusy.

Promocję można włączyć i korzystać z niej do 30.09.2018 r. Potem niewykorzystane środki zostaną anulowane. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.

Jest jeszcze promocja dla nowych w Play

Ci, którzy kupią starter Play i zarejestrują numer, będą mogli odebrać dodatkowo Darmowe złotówki na start – czyli 100 zł na rozmowy i SMS-y do końca września. Z promocji tej mogą skorzystać osoby rozpoczynające swoją przygodę z Play w każdej z wyżej wymienionych taryf. Żeby otrzymać darmowe środki na konto, trzeba wpisać kod *111*948*1#.

Więcej info w regulaminie.

źródło: Play + dzięki Kris za info, a Grześkowi – za screeny!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona