Play! – emulator PlayStation 2 dla urządzeń z Androidem w wersji beta | Tabletowo.pl

Play! – emulator PlayStation 2 dla urządzeń z Androidem w wersji beta

Dołącz do dyskusji 0

Na rynku znajdziemy wiele emulatorów na Androida, które pozwalają na rozgrywkę w tytuły znane ze starszej generacji sprzętu do grania, m.in. GameBoya, Nintendo 64 czy Gamecube. Jednak brakowało emulatora PlayStation 2. Na szczęście pojawił się już Play!, dzięki któremu możemy bezproblemowo uruchomić gry z tej konsoli.

Obecnie Play! jest we wczesnej fazie testów. Gdybyście chcieli go wypróbować, musicie dołączyć do oficjalnej grupy testerów – więcej informacji znajdziecie tutaj. Na pewno niewątpliwym sukcesem jest sam fakt, że urządzenia z Androidem są w stanie odpalić sporo tytułów z PlayStation 2, m.in. Final Fantasy X czy Gradius V.

Niestety aktualnie Play! nie pozwala na komfortową rozgrywkę. Na filmie widać, że liczba klatek na sekundę jest niewielka, ale mam nadzieję, że z pomocą społeczności deweloperzy zdołają to poprawić. Oprócz tego pojawiają się problemy z kompatybilnością oraz zbyt dużymi przyciskami na ekranie. Myślę, że do końca roku pojawi się już ostateczna wersja emulatora.

Czy korzystacie z emulatorów, aby pograć w tytuły sprzed kilku lub kilkunastu lat? Jak oceniacie Play! ?

źródło: /r/Android przez Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona