O Tabletowo.pl | Tabletowo.pl

O Tabletowo.pl

Pomysł stworzenia Tabletowo.pl zrodził się piątego czerwca 2010 roku, podczas trwania targów Computex. Było to jedno z pierwszych wydarzeń, na których producenci elektroniki prezentowali swoje odpowiedzi na iPada od Apple, którego premiera miała miejsce prawie pół roku wcześniej. Od pojawienia się pomysłu do jego realizacji minęło ledwie kilka godzin. Dzięki temu Tabletowo.pl stało się pierwszym blogiem o tabletach internetowych, na którym codziennie można było znaleźć dawkę najświeższych informacji. I tak, Tabletowo.pl istnieje i rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Tabletowo.pl powstało w czasach trudnych dla tabletów internetowych – w czerwcu 2010 roku mało kto myślał, że są to urządzenia przyszłości – wtedy na rynku był dostępny tylko iPad, a pozostałe modele były wyłącznie „wirtualne”. Jak pokazały kolejne miesiące, a co za tym idzie – premiery kolejnych tabletów na IFA 2010, CES 2011 czy MWC 2011. Te eventy udowodniły, że pomysł stworzenia Tabletowo.pl był strzałem w dziesiątkę. Widać to nie tylko po ilości prezentowanych urządzeń, ale także po rosnącym zainteresowaniu społeczeństwa tego typu urządzeniami. Widać to także po ilości pojawiających się na Tabletowo.pl newsów i komentarzy Czytelników.

Od powstania Tabletowo.pl współpracowaliśmy z technologicznym działem Gazeta.pl, serwisem Antyweb.pl, a przez wiele miesięcy część naszych tekstów można było  przeczytać na Interia.pl w dziale nowe technologie. Miewamy epizody także w gazetach drukowanych, jak Mobility czy Logo. Zdarza się, że bywamy źródłem informacji dla zagranicznych portali, w tym dla: SlashGear, Engadget, BGR, AndroidCommunity i wielu innych.

Tabletowo.pl to gwarancja codziennej porcji najświeższych newsów z rynku mobilnego. Odwiedzaj nas, a na pewno się nie zawiedziesz!

Gdzie można nas znaleźć

Tabletowo.pl można znaleźć na Twitterze i Facebooku. A jeśli chcecie podyskutować na temat tabletów, czy innych urządzeń mobilnych – zapraszamy do komentowania.

WAŻNE

Nie wyrażamy zgody na powielanie treści pochodzących z Tabletowo na żadne strony internetowe. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę – napisz: katarzyna.pura (małpka) tabletowo.pl

Informacje

Informacje na temat redakcji znajdziesz tutaj, natomiast reklamy – tu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona