Nadchodzą zakrzywione ekrany | Tabletowo.pl

Nadchodzą zakrzywione ekrany

Dołącz do dyskusji 0

Czyżby sukces Samsunga Galaxy S6 edge i Galaxy S7 edge dał do myślenia konkurencji? A może po prostu to logiczny krok w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które przyciągną klientów? W każdym razie już niedługo szykuje się prawdziwy wysyp smartfonów z zakrzywionymi ekranami. Zobaczcie, co szykują producenci.

Xiaomi, Vivo, Meizu, Huawei. Te cztery firmy, będące obecnie na fali i zdobywające coraz więcej miejsca na rynku smartfonów, szykują spore niespodzianki dla swoich klientów. Idąc za Samsungiem, również chińscy producenci chcąc przekonywać nas, że smartfony z zakrzywionym ekranem to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Może to tylko kolejny sposób na wyróżnienie się na rynku, może moda spowodowana przez Galaxy S7 edge, w każdym razie czołowi producenci przygotowują nowe telefony z zakrzywionymi ekranami. Zdaniem analityków wspomniane firmy już pracują nad topowymi urządzeniami, w których pojawią się zakrzywione ekrany. Co więcej, będzie się to wiązało z wyższymi cenami urządzeń, a to z kolei spowodowane jest chęcią zabiegania o „lepszego”, droższego klienta.

Meizu jest już podobno na zaawansowanym etapie i smartfon z serii „E” z zakrzywionym ekranem ma niebawem zostać zaprezentowany światu. Telefon najprawdopodobniej, tak jak Galaxy S7 edge, będzie miał zakrzywiony ekran z obu stron. Do tego procesor Exynos 8890, podwójną kamerę oraz skaner linii papilarnych. Cena telefonu ma oscylować wokół 700 dolarów.

Źródło: Xiaomi Today

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona