Ten Moto Mod dodaje funkcję ładowania bezprzewodowego twojej Moto Z. W pewnym sensie | Tabletowo.pl

Ten Moto Mod dodaje funkcję ładowania bezprzewodowego twojej Moto Z. W pewnym sensie

Dołącz do dyskusji 0

Moto Z jest świetnym smartfonem, jednak niektórym brakowało w nim jednego – bezprzewodowego ładowania. I o ile Lenovo nie rozwiązało tego „problemu” przez wyprodukowanie wymiennego modułu, który by to umożliwiał, zrobili to inni. Nie trzeba było długo czekać po udostępnieniu deweloperom narzędzi do tworzenia własnych Moto Mods, żeby tego typu nakładka na Moto Z pojawiła w naszym zasięgu.

Mod niemal nie pogrubia smartfonu – liczy sobie mniej więcej tyle, co ozdobne nakładki na tylny panel smartfonu – 3,15 mm. I rzeczywiście umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfona. W tym momencie musi się to jeszcze odbywać za pomocą kabelka, którym trzeba połączyć smartfon i moduł. Jest to spowodowane tym, że deweloper nie otrzymał jeszcze pinów do Moto Mod od Lenovo. Kiedy tylko to się stanie, możliwe będzie ominięcie tego dość zabawnie wyglądającego zabiegu, polegającego na położeniu smartfonu na poduszce do ładowania, z widocznym podpiętym kabelkiem  ;)

Moto Mod będzie kosztował 35$. Dodatkowo, dla chętnych, deweloper opracował osobno dołączany nadajnik podczerwieni, podłączany przez USB typu C. Kosztuje on osobno 10$.

Moduł ma być gotowy do wysyłki w listopadzie. Zakładam więc, że do tego czasu produkt będzie testowany i udoskonalany. Deweloper potrzebuje jednak pomocy w sfinansowaniu swojego pomysłu, dlatego otworzył zbiórkę na Indiegogo, gdzie można przeznaczyć środki na rozwój modułu. Być może dzięki temu pojawią się jakieś inne wersje kolorystyczne i materiały, z których będzie wykonany Moto Mod.

źródło: Phandroid, Indiegogo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona