LG G6 w złotej edycji trafia do polskich sklepów. Ładniejszy od innych wersji kolorystycznych? | Tabletowo.pl

LG G6 w złotej edycji trafia do polskich sklepów. Ładniejszy od innych wersji kolorystycznych?

Dołącz do dyskusji 0

Im dalej od premiery LG G6, tym bardziej opłaca się go kupić. Odkąd jego cena zaczęła spadać, flagowiec LG stał się jednym z najbardziej rozsądnych wyborów, jeśli chodzi o smartfony do 2000 złotych. Niektóre sklepy wprowadzają właśnie niedostępną dotąd u nas wersję kolorystyczną tego modelu – Terra Gold.

W niektórych sklepach z elektroniką będzie można spotkać złotą edycję LG G6, ale to raczej rzadki gatunek. Powszechnie dostępne są za to wersje kolorystyczne: czarna, biała, srebrna i niebieska.

Na złotego LG G6 natkniemy się w x-komie (za 1999 zł) i MOBILE-CITY (za 1828 zł).

W >Komputroniku< nie spotkamy złotej wersji, ale w sklepie trwa promocja, w ramach której kupując LG G6 (za 1949 zł), dostaniemy wieczystą licencję na nawigację Navitel wraz z mapą Polski.

Nie ukrywam, że jak dla mnie, najfajniejszą opcją jest niebieska. Która wersja kolorystyczna najbardziej podoba się Wam?

Jeśli nie jesteście pewni, czy LG G6 jest dla Was, polecam zajrzeć do recenzji Kasi – sporo w niej szczegółów, które pomogą Wam zorientować się w temacie.

Recenzja LG G6 – LG skutecznie odrobiło pracę domową

dzięki gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona