Lepiej późno niż wcale: HAMMER Energy otrzymuje aktualizację do… Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Lepiej późno niż wcale: HAMMER Energy otrzymuje aktualizację do… Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

HAMMER Energy już na start miał przestarzałe oprogramowanie, bowiem zadebiutował z Androidem Marshmallow na pokładzie, podczas gdy na rynku dostępny już był Android Nougat. Znając politykę aktualizacyjną producenta, szanse na jakikolwiek update były raczej nikłe. Tymczasem mPTech wszystkich zaskoczył i właśnie udostępnił Androida Nougat dla tego modelu. Jest jednak jeden haczyk.

myPhone i HAMMER raczej nie słyną z częstych i regularnych aktualizacji oprogramowania, chociaż oczywiście kilka smartfonów tych marek dostało update do nowszego wydania Androida. Producent co prawda zapowiedział aktualizację do Androida Nougat dla HAMMERA Energy, lecz zrobił to prawie rok temu, w lipcu 2017 roku, więc wszyscy zdążyli o tym zapomnieć i zacząć wątpić, czy firma wywiąże się ze swoich deklaracji.

Podejrzewam, że nawet najbardziej zadowoleni właściciele HAMMERA Energy mogli zwątpić, czy producent o nich jeszcze pamięta, i czy faktycznie udostępni im aktualizację do Androida Nougat. Na szczęście firma o nich nie zapomniała i właśnie to zrobiła. Jest jednak jeden haczyk. Paczka z niezbędnymi do instalacji plikami nie jest rozsyłana bezprzewodowo, kanałem OTA (Over-The-Air).

Jeśli więc właściciel HAMMERA Energy zechce zaktualizować swój smartfon do Androida 7.0 Nougat, musi zrobić to… ręcznie. Paczka z plikami oraz instrukcja instalacji (wraz z filmikiem instruktażowym) dostępna jest na >tej stronie<. Proces nie jest specjalnie skomplikowany, lecz niejedną osobę i tak może przerosnąć.

Mimo wszystko warto poświęcić chwilę i zaktualizować HAMMERA Energy do Androida 7.0 Nougat, gdyż dzięki temu użytkownik uzyska dostęp do wielu nowych funkcji, w tym m.in. trybu multi-window.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona