Galaxy Tab S 8.4 LTE i Galaxy Tab S 10.5 LTE otrzymują Androida 6.0.1 Marshmallow | Tabletowo.pl

Galaxy Tab S 8.4 LTE i Galaxy Tab S 10.5 LTE otrzymują Androida 6.0.1 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Pełna zwrotów akcji historia z uaktualnieniem tabletów Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 w końcu znalazła swój szczęśliwy koniec. Coraz więcej właścicieli tych urządzeń donosi, że Android 6.0.1 Marshmallow trafił już na ich sprzęty.

Serwis SamMobile informuje, że posiadacze Galaxy Tab S 8.4 LTE i Galaxy Tab S 10.5 LTE w Niemczech otrzymali właśnie aktualizację do nowej wersji systemu. Pozostaje więc tylko czekać, aż trafi ona również do Polski. Jeden z naszych Czytelników, BigZ, napisał, że jest już jej szczęśliwym posiadaczem, ale nie zauważył większych zmian wizualnych względem Lollipopa.

changelogu możemy natomiast przeczytać, że Android 6.0.1 Marshmallow przynosi ze sobą m.in. tryb Doze, pozwalający wydłużyć czas pracy urządzenia, możliwość nadawania i odbierania uprawnień aplikacjom, naprawę błędów oraz poprawę stabilności. Samsung wspomina też o przeprojektowanym App Drawerze.

Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia i użytkownicy Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 zapewne zastanawiają się już, czy otrzymają też aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Na ten temat nie ma jednak jeszcze żadnych informacji.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy Tab S 8.4

Źródło: SamMobile, SamMobile, własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona