Cube u25gt to 7-calowy tablet z dobrym wynikiem w AnTuTu | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Cube u25gt to 7-calowy tablet z dobrym wynikiem w AnTuTu

Dołącz do dyskusji 0

Cube_U25GT

Cube to kolejna chińska firma, która wypuszcza na rynek sporo różnych urządzeń w atrakcyjnych cenach. Jeśli chodzi o tablety, to warte wspomnienia są między innymi: Talk 7 oraz Talk U69GT. Teraz został zapowiedziany nowy tablet z 7-calowym wyświetlaczem. Czy U25GT może czymś pozytywnie zaskoczyć?

Cube U25GT to jak już wspomniałem 7-calowy tablet, jednak nie jest jeszcze znana jego rozdzielczość ekranu. Ma być on wykonany w technologi IPS i dostarczony przez Samsunga. Za moc będzie odpowiadać 4-rdzeniowy procesor tajwańskiej firmy MediaTek MT8127 o taktowaniu 1,3 GHz, układ graficzny Mali 450 GPU oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Ten zestaw pozwolił osiągnąć U25GT w AnTuTu ponad 20 tysięcy punktów.

Poza tym w tym tablecie Cube znajdziemy również 8 GB pamięci wbudowanej, którą można powiększyć za pomocą kart pamięci MicroSD, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS oraz HDMI. Nie jest, niestety, znana jeszcze cena tego urządzenia, ale możemy się spodziewać, że będzie to budżetowy tablet.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona