Baldur’s Gate na iPada już tego lata! - Tabletowo.pl

Baldur’s Gate na iPada już tego lata!

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Baldur’s Gate na iPada już tego lata! Aplikacje Apple Nowości

Tekst pochodzi z zaprzyjaźnionego serwisu ObywatelHD.pl:

No to mam powód by kupić iPada (pierwsze wrażenia z użytkowania nowego iPada znajdziecie na Tabletowo.pl) :) Według najnowszych wieści z najdalszych rubieży sieci, gra „Baldurs Gate: Enhanced Edition”, którą jakiś czas temu jarałem się na Facebooku, wyjdzie na iPada.

IGN, jedna z zachodnich stron zajmujących się grami, miała już okazję sprawdzić jak działa Baldur’s Gate: Enhanced Edition i według ich informacji deweloper włożył wiele starań, aby dostosować interfejs użytkownika do sterowania dotykowego

– pisze Beniamin Durski z AntyApps.

Tabletowo.pl Baldur’s Gate na iPada już tego lata! Aplikacje Apple Nowości

Jeśli nie wiecie o co chodzi, to wyjaśniam, że Enhanced Edition to nowa, odświeżona wersja gry Baldur’s Gate. Nie wiadomo jeszcze dokładnie jak ma ona wyglądać, ale sprawdzimy to sami już tego lata. Na pewno tytuł będzie miał odświeżoną grafikę. Twórcy zapowiadają też inne poprawki, o których póki co cisza.

Jedno jest pewne – wersja na iPada rozejdzie się jak ciepłe bułeczki. Do diabła! Sam mam momentalnie ochotę kupić tablet Apple tylko dla tej gry. Rasowe RPG sprzed lat może sprawdzić się rewelacyjnie na ekranie dotykowym.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona