Apple ma zmienić strategię. Nowe iPhone’y dwa razy w ciągu roku
Dodaj Tabletowo jako preferowane źródło w GoogleNasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikachFirma Tima Cooka, w przeciwieństwie do chociażby Samsunga czy Huawei, prezentuje topowe smartfony wyłącznie raz do roku. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości ta strategia ulegnie zmianie. Apple przyzwyczaiło nas, że iPhone’y pokazywane są jesienią. We wrześniu lub październiku na sklepowych półkach pojawia się nowa generacja smartfonów z logo nadgryzionego jabłka. Na każdą kolejną premierę fani muszą czekać około roku. W ciągu ostatnich lat wyjątkiem był wyłącznie iPhone … Czytaj dalej Apple ma zmienić strategię. Nowe iPhone’y dwa razy w ciągu roku
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element